Юля Юріна презентувала ЕР “Пісні на Різдво”

Юля Юріна презентувала ЕР “Пісні на Різдво”

Артистка продовжує працювати у двох напрямках у своїй творчості: фольклорному та авторському.

ЕР «Пісні на Різдво» продовжує стилістику попереднього концертного альбому «Ґвара», на якому можна було почути традиційні українські пісні. У цьому мініальбомі Юля Юріна презентує сучасну варіацію українських народних пісень зимової обрядовості, а саме колядки та щедрівки. Ця робота особлива тим, що артистка вперше вирішила заспівати частину пісень в акапельному звучанні без музичного супроводу, так, як звучали ці пісні ще за часів наших предків.

«Я дуже давно гріла думку про те, що хочу заспівати та зробити хоч невеличку збірку справжніх автентичних пісень, як це робить колектив «Древо», щоб наступні покоління знали як звучить та чи інакша традиційна пісня. Я записала всі голоси самостійно, такий собі, ансамбль з Юлі Юріної, а з чоловічими партіями допомогли Артем Назаренко та Данило Мандзюк.

Я вважаю, що ці версії колядок та щедрівок можуть лунати на свята та створювати святковий зимовий настрій і ненав’язливо залучати людей до більш різноманітної народної творчості, і що можна співати не тільки “Щедрик”»,  – коментує Юля Юріна.


Пісня “Грай море” вперше була презентована на сольному концерті Юлі Юріної в Bel etage в Києві, де артистка зазначила, що якби вона мала змогу брати участь у національному відборі на Євробачення, то подавалась би саме з цією піснею.