Ivan NAVI презентує пісню «Там, Де» з мініальбому «Пишу тобі листа»

Ivan NAVI та KRUTЬ презентували спільну роботу

EP «Пишу тобі листа» – це альбом про підтримку, про слова, які хочеться почути від коханих та рідних людей, про музику, яка допомагає пройти важкі часи, про стосунки на відстані, про важливі внутрішні монологи з собою. Нові пісні з альбому були написані ще до війни і EP мав вийти на початку березня. Проте вони були створені вже в часи тривоги, тому сповна відповідають духу часу. Також до платівки увійшли акустичні та лаунж-версії пісень: «Тимчасовий релакс», «Холодна ніч» та «Коли нема тебе».

Пісня “Там, де” – це пісня про розставання з коханими, переосмислення стосунків і віри, що знову будете разом. Автор пісні – Микита Чурсанов, який є також співавтором хіта Ivan NAVI «Це Вона (Зірка)». Зараз дуже багато українців намагаються підтримувати один одного на відстані – військові на передовій – і їх сім’ї за сотні кілометрів, жінки з дітьми за кордоном і чоловіки, які залишились в Україні. Багато чого залишилось недописаним та недоказаним, але сила кохання і вірності зможе подолати усе на своєму шляху.

На підтримку альбому та для допомоги ЗСУ Ivan NAVI зараз перебуває в турі з новою програмою. Найближчі концерти – 21 жовтня у Львові, 27 жовтня – Вінниця, 28 жовтня – Луцьк.