KALUSH collab: “Хтось знов” – KALUSH випустив спільний трек з AGAPE про кохання та зраду

KALUSH collab: “Хтось знов” – KALUSH випустив спільний трек з AGAPE про кохання та зраду

Гурт KALUSH продовжує дивувати шанувальників цікавими колабораціями в рамках #KALUSHcollab. Спільний трек з AGAPE став 16-тим, записаним у музичній будці. 

Пісня “Хтось знов” розповідає про продаж почуттів та емоцій в сучасному світі, де справжня любов стає все більш рідкісним явищем. Трек звертається до слухачів із закликом зупинитися та замислитися над тим, як ми ставимося до найважливішого почуття у житті.

Артисти занурюють слухачів у світ, де “хтось знову продає любов”, у той час, як серця тих, хто вірить у її чистоту, поступово згасають. Ліричний герой демонструє свої почуття через образи, що розкривають боротьбу між їхньою щирістю і комерціалізацією.

“Хтось знову продає любов, в серці вогник гасне”. Ці рядки передають почуття втрати та безнадії, які пронизують пісню. Герой пісні стоїть під вікном, співаючи “басні”, тоді як “страсті” закликають “думати головою”. Це підкреслює конфлікт між розумом і серцем, який супроводжує багатьох у пошуках справжньої любові.

#KALUSHcollab – дуетні треки гурту KALUSH з різноманітними українськими артистами, записані в музичній будці, серед яких композиції зі Skofka, Balsam та гуртом Adam, артисткою Станіславська та іншими.