«Каміння у кросах» – маніфест кохання до рідного дому

«Каміння у кросах» - маніфест кохання до рідного дому

KRYLATA – українська співачка та сонграйтер презентує новий трек «Каміння у кросах». В кожній своїй пісні співачка ділиться власним життям через музику, в якій знайшла можливість відображати те, що неможливо сказати. Її відвертість знаходить відгук в серцях людей, адже в текстах пісень вони помічають себе, свої проблеми та думки, Відкрита, чиста, легка – KRYLATA.

«Каміння у кросах» – це відверта та проста історія, яка почалась рік тому за кордоном, тоді батьки вперше передали святкову посилку з дому, яку довелось нести власноруч через усе місто.  Дорогою, камінці позападали в кросівки, – і саме це перетворилось на перший рядок приспіву майбутньої пісні. 

Пісня, що стала для KRYLATA відображенням нашого сьогодення, коли кожен із нас наближає перемогу, долає проблеми та йде вперед. Лише заради однієї загальної мети. Мрії, що скоро стане реальністю. 

Кожна пісня KRYLATA – момент її життя, хвилина почуттів, що перетворюються на нотатки тексту. Шлях до мрії завжди сповнений перешкод, які, ніби каміння у кросах, заважають нам здійснити задумане. І лише незламність, віра та внутрішня впевненість у своїх діях дають нам сили подолати будь-які проблеми, попри біль та втому, та залишитись собою.