“Хвилі” — новий фіт від гурту “KALUSH” та співачки Jerry Heil

KALUSH та Jerry Heil презентують нову емоційну відео-роботу

KALUSH та Jerry Heil презентують нову емоційну відео-роботу

Ми як хвилі…” —  гурт “KALUSH” та співачка Jerry Heil презентували новий ліричний трек “Хвилі“.

Як виник текст пісні

Це історія про споріднені душі, які загубили один одного в рутині. Через символи й образи команда візуалізує текст пісні. Це відео про надію, символізм та справжні людські почуття.

Пам’ятаю, як я писав минулої зими в горах свій текст. Ішов сам пізнім вечером, розглядав красиві краєвиди та почав куплет зі слів «А мама каже пізно, гуляти буде холодно»… А вже восени під час зйомок кліпу довелося плавати в Київському холодному морі)) Думки — матеріальні. Приємного перегляду! Цей кліп вартий уваги!”, — говорить Псючий Син про “Хвилі”.

Як проходили зйомки

Завжди круто знімати в атмосферних локаціях: створювати історії в Карпатах під час хурделиці, в пустелі під час піщаної бурі або в воді під час шторму. На зйомках “Хвиль” усі обставини зійшлися найкращим чином для того, щоб історія вийшла чесною та емоційною.

Поки ми знімали, це була боротьба лютого холоду й того, як гаряче було від процесу! Нам потрібно було відзняти кіношну мудову картинку за півдня. Причому через погоду деякі сцени вигадувалися прямо на майданчику! Найстрашніше було за Олега, якому мало того, що довелося плавати в холоднючій воді на серф-дошці, то ще й під час зйомок його разом з цією дошкою хвилями занесло під моторний човен! І ми нічого не могли вдіяти — просто дивилися, як він вибирається“, — ділиться емоціями від зйомок Jerry Heil. 

Хто став режисером кліпу

Режисером відео став Сергій Чеботаренко, який нещодавно отримав дві нагороди — найкращий фільм та найкращий режисер – на американському фестивалі Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) за спортивну драму “Пульс“.

Одна із найкращих моїх робіт за останній час серед музичних відео. Тут зійшлися всі зірки:  погода, локація, акторські навички Олега та Яни, їх відданість своїй справі та відчайдушне бажання зробити все можливе. Упевнений, що цей кліп підкорить багато сердець”, — розповідає Сергій Чеботаренко.

“Хвилі” —  метафорична робота. Адже так само і в житті — хвилі кидають людей часом кого куди. Важливо не забувати про вдячність за те, що ви були разом з людиною — просто пам’ятайте риси її лиця.