TANCEVANSKIY презентує свій дебютний кліп “Свети зубами”

TANCEVANSKIY презентує свій дебютний кліп "Свети зубами"

TANCEVANSKIY презентує свій дебютний кліп "Свети зубами"

У Міжнародний день музики (1-го жовтня) TANCEVANSKIY презентував свій перший кліп «Свети зубами». Режисером та хореографом відео став Олександр Лещенко.

1-го жовтня TANCEVANSKIY презентував свій перший кліп «Свети Зубами». Режисером та хореографом відео став Олександр Лещенко.

Моя мета, як героя TANCEVANSKIY, — це заряджати людей позитивною енергією, адже лише вона є рушійним паливом на шляху до мрій! Я хочу, щоб люди посміхалися завжди та всюди! Саме для цього ми з командою створили легку та драйвову композицію й кліп, після яких неможливо не засвітити зубами!  TANCEVANSKIY так само, як і я сам, дуже різнобічна особистість. Тому мій герой буде перевтілюватися в різних персонажів не лише за допомогою вокалу й танців, а й акробатики, жонглювання і всього, що я можу та вмію робити”, — прокоментував Лещенко.

Як проходили зйомки

Кліп «Свети зубами» зняла режисерка Тата Белініна, яка відома своєю співпрацею з Настею Каменських (NK), Vincent Barrea, Сергієм Мироненко, Will Armex (Артем Мех), CONSTANTINE, Lolita Kox та іншими.

Завжди хочеться зробити так, як це робить західний ринок — відзняти все на такому ж рівні. Лише раз переглянувши кліп, глядачі закохаються в картинку та захочуть подивитися його ще! З TANCEVANSKIY цікаво та круто працювати!“, — розказала Тата.

“На зйомках було поставлено багато нової хореографії, що є нормально для знімального процесу, адже на майданчику відбувається творчість. Коли народжуються нові ідеї, думки, найголовніше — мати класну команду, щоб все це швидко перетворити, відрепетирувати та зняти. І ми цим володіли. І командою, і часом, і гарною погодою“, — додав TANCEVANSKIY.

Локацією для зйомок кліпу було обрано острів свободи в центрі мегаполісу. Колоритні споруди із стильними муралами, автобус, немов прямо з джунглів, і можливість «розгулятися», проявити фантазію завдяки великій кількості різноманітного реквізиту, — це все про Cuba Camp.

Хто придумав костюми й образ

Дизайн костюмів розробила Катя Лавренюк «Lavrika», з якою Лещенко, а тепер і TANCEVANSKIY, співпрацює вже 9 років та не втомлюється створювати нові креативні образи для шоу і мюзиклів театру танцю «ФОРСАЙТ».

1-го жовтня TANCEVANSKIY презентував свій перший кліп «Свети Зубами». Режисером та хореографом відео став Олександр Лещенко.

“Ідея записати пісню народилася у мене вже давно. На зйомках першого кліпу Танцеванського, який вийшов 8-го березня, ми сиділи з Ірою Самойлюк (гримером) і думали, як зробити образ цікавішим. І знайшли рішення — зробити смужку. Уже перед зйомками другого кліпу я згадав, що мені було комфортно. Маленька і ніби як незначна смужка підкреслює мій характер і настрій. І вже потім під час зйомок кліпу «Свет зубами» я подумав, що це може бути фішкою TANCEVANSKIY “, — поділився Лещенко.

❗Щоб відчути драйвову енергію композиції, візьміть участь у ТікТок-челленджі, який TANCEVANSKIY запустив одразу після виходу пісні.