“Кохаю, але не зовсім”. DOROFEEVA випустила літній хіт, на якій всі чекали

TikTok хіти літа 2023 року

Це та сама пісня, слова якої всі вивчили ще до офіційного релізу. В неї одразу закохалися відвідувачі концертів туру “сенси” (український тур співачки, 17 міст – 17 солдаутів), під час яких DOROFEEVA вперше співала “Кохаю, але не зовсім” наживо. А ще – користувачі зняли під цю пісню вже майже 10 тисяч тіктоків, які зібрали понад 2,5 мільйони переглядів.

Трек DOROFEEVA написала у співавторстві з Мішею Кацуріним та Іваном Клименком, а кліп зняв режисер Інді Хаїт (“вотсап” – теж він):

“Глибока подвійність цієї пісні та її запальне послання проникли в мою душу, надихнувши мене на створення відео, що історично передає цю напружену енергію. Моє завдання полягало в тому, щоб перетворити Надю на втілення внутрішньої боротьби, яка виявляється у її танці, захоплюючи кожний момент”.

“Відчуваю, що зараз треба писати та випускати такі пісні, які будуть підіймати настрій. Так само як і перезавантажуватись, шукати позитивні емоції, щоб триматися і не з’їхати з глузду від того, що відбувається щодня.

Тому я звернулася до своєї позитивної сторони, а на зміну моїм сумним пісням прийшов трек “Кохаю, але не зовсім”, – коментує DOROFEEVA.

Вмикайте та ловіть літній музичний настрій!