Коли війна не здатна розлучити: новий реліз JEVAGA «Сині очі»

Коли війна не здатна розлучити: новий реліз JEVAGA «Сині очі»

Українська співачка JEVAGA презентувала нову проникливу пісню під назвою «Сині очі». Це крик душі та відверте зізнання у почуттях, які непідвладні війні, часу та відстані.

Пісня присвячена всім, хто знає, що означає, коли в одних очах зосереджений весь світ.

«Сині очі» – це втілені в словах та музиці почуття всіх, хто кохає до нестями. В ній – любов і ніжність, біль і пристрасть, які неможливо подолати.

Пісня була записана у двох країнах: спочатку у Грузії, де зараз проживає JEVAGA, потім у рідному Києві. Було багато складнощів і перешкод: дні, проведені на студіях звукозапису, втрата голосу, переробки. Але врешті решт все вдалося.

«Ця пісня є найвідвертішою з усіх моїх випущених пісень (а це вже 10 треків). Я працювала над нею дуже довго. Вона сильна і складна не тільки вокально і музично, а й емоційно. Пісня «Сині очі» відкриває моє серце і впускає кожного слухача всередину мене. Я знаю, що таке зустріти саме ті самі єдині очі, в яких хочеться тонути і забувати про все навколо», – зізнається JEVAGA.

Співачка переконана, що лише справжнє кохання здатне творити чудеса і робити неможливе, підтримувати під час війни та в будь-яку скрутну хвилину. І не обовʼязково бути поруч, головне – знати, що там далеко є кохані очі і вони дивляться на те ж небо, що і ти.

«Бажаю кожному пізнати серцем спражнє кохання і завжди дивитись один на одного, як у найперший день», – каже співачка.

Автором пісні «Сині очі» є відома українська хітмейкерка Ольга Животкова (BAZHANA). Аранжування зробив Олексій Бабченко.