KOZAK SYSTEM презентували нову пісню та анонсували новий альбом

KOZAK SYSTEM презентували нову пісню та анонсували новий альбом

KOZAK SYSTEM презентували нову пісню та анонсували новий альбом

Історія появи “Хто як не ти” нагадує втілення мрії. Давня прихильниця KOZAK SYSTEM, Маріанна Довгань написала поезію та опублікувала її у себе на сторінці у соцмережі. Вірш сподобався музикантам, і вони вирішили, що на його основі може бути написана пісня. Трубач Сергій Соловій трохи допрацював лірику, музику написали всі разом.

KOZAK SYSTEM презентували нову пісню та анонсували новий альбом

Перша презентація треку відбулася ще минулого року під час онлайн-концерту на честь дня народження KOZAK SYSTEM, та за період локдауну композиція змінилася. Музиканти переробили приспів та дали їй іншу назву, бо початково вона називалася “Журавлі“.

Відео для пісні відзняли в одному із мальовничих двориків у центрі Києва. Спочатку зазнімкували хореографію у виконанні Анатолія Фролова та Юлії Фролової-Татаринцевої, а потім уже KOZAK SYSTEM.

“Це не повноцінний кліп, а скоріше mood-відео”, — зазначають самі хлопці.

“Хто як не ти” є важливою піснею у репертуарі гурту, оскільки підтримка треку ще до його офіційного виходу переносить KOZAK SYSTEM на абсолютно новий рівень популярності та затребуваності. Попри те, що під час активного концертного сезону 2021-го року треку ще не було на стримінгових майданчиках, люди вже вивчили текст пісні по “лайвам” з соціальних мереж та підспівували на концертах.

На 30-річчя Незалежності, 24 серпня, KOZAK SYSTEM зіграли пісню в прямому етері “Сніданку 1+1” як присвяту Україні. У той день “Хто як не ти” набула подвійного сенсу. Якщо прислухатися, то ця пісня не лише про любов до дівчини, а й про любов до Батьківщини, за яку можна піти до кінця.

“Хто як не ти” увійде до майбутнього альбом гурту “Земля. Вітер. Вогонь.”, який буде презентовано у травні 2022-го року на великому концерті до 10-річчя гурту KOZAK SYSTEM. Шоу відбудеться із запрошенням друзів, серед яких на сцені з’являться зірки першої величини. Їх імена стануть відомі згодом.

ПРОСЛУХАТИ ТРЕК МОЖНА ТУТ