Київська R&B виконавиця That Was Ma представила свій новий сингл “Chasing”

R&B виконавиця That Was Ma представила сингл “Chasing”

1 березня Київська R&B виконавиця That Was Ma представила свій новий сингл “Chasing”, у якому закликає всіх людей «не переслідувати очікування інших», а «зосередитись на собі та своїх відчуттях».

That Was Ma – молода музична продюсерка з Києва, яка вже презентувала новий експериментальний звук своїми попередніми роботами “Running A.Way” та “Strong Woman”. У новій пісні Ma продовжує свою історію пошуку та перевтілення. Цього разу відкривається тема погоні за собою: 

“Chasing – це моя особиста подорож глибоко всередину, де я знайшла себе в нескінченній погоні за власною тінню і відтепер ця пісня залишиться як нагадування про те, що іноді ми губимося в очікуваннях інших, замість того, щоб насолоджуватися тим, ким ми є та ким вже стали.”

Chasing – це зустріч двох сторін себе та пошук золотої середини: як прислуховуватись до порад та думок, але не стати їх заручниками: 

“В цьому світі, де кожен має свої поради та власне бачення ідеального, важливо залишатися вірним собі. Нехай чужі очі не вводять у ступор, адже власні бажання – ключ до щастя й успіху. Всі ми унікальні, і краса полягає в тому, щоб бути самим собою, попри всі труднощі та сумніви, триматися свого власного світла та дозволяти собі блискати серед темряви.”

Вже 29.03 That Was Ma випустить сумісну роботу з Lerny під назвою “Moments”, у квітні сингл – “Saved”. В травні That Was Ma планує випуск першої EP, яка буде складатись з двох синглів та однієї колаборації.