Лейбл Neformat Family презентує новий сингл “New Dawn”

Лейбл Neformat Family презентує новий сингл “New Dawn"

Лейбл Neformat Family представляєNew Dawn— перший сингл київського surf-rock проєкту з його нового повноформатного альбому “Flaming Home”.

Лейбл Neformat Family презентує новий сингл “New Dawn"

“Восени 2021-го я завів в Інстаграмі додаткову сторінку, де викладав відеопейзажі, які знімав на телефон, і потім під них записував на акустичній гітарі відповідну фонову музику, що й було моєю метою. Й от ця мелодія і з’явилася як музика для одного з відео”, – пригадує момент виникнення мелодії треку засновник проєкту Іван Семещенко.

Таким самим способом були написані ще кілька треків з альбому “Flaming Home”, що вийде 2 грудня.

“Альбом був записаний на мікротональних інструментах, у яких використовуються чверть-тони, тобто виходить, що в октаві не 12 нот, а 24. Це також дає доступ до так званих нейтральних інтервалів. Наприклад, відстань у малій терції — 1,5 тону, у великій — 2 тони. У нейтральній же буде 1,75 тону. Такі інтервали часто використовуються в східній музиці”, — додає Іван.

За його словами, в основному, реліз міститиме середньотемпові композиції, побудовані навколо незвичайного звучання інструментів, але буде й пару бойовичків для фанів цієї грані творчості Amphibian Man.

Лейбл Neformat Family презентує новий сингл “New Dawn"

Весь матеріал для альбому був створений ще до повномасштабного вторгнення — придуманий у 2021 році, записаний у січні 2022. Однак через активні воєнні дії його реліз відкладався, тому влітку Іван Семещенко перезвів альбом.

Основна ідея композиції “New Dawn” життєствердна.

“Чим темніша ніч, тим яскравіший світанок. І тому в жодному разі не треба відступати, якщо навіть здається, що ситуація ніколи не зміниться. Але життя в будь-якому випадку рухається далі, нюанс у тому, чи рухаєшся ти”, — пояснює Іван.

Amphibian Man виник влітку 2015 року як сольний проєкт гітариста Івана Семещенка. Його філософія полягає в максимально простому, швидкому й чесному створенні музики.