«Я не горів бажанням стати заручником чергового хейту», — Тарас Тополя про перемогу у голосуванні за журі НацВідбору 2023

«Я не горів бажанням стати заручником чергового хейту», — Тарас Тополя про перемогу у голосуванні за журі НацВідбору 2023

Неочікувано для багатьох лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя виграв глядацьке опитування та вже в грудні разом з іншими членами журі обиратиме представника України на Євробачення 2023. Ділимось з вами думками артиста з приводу такої впевненої народної перемоги.

Про відсутність анонсів-закликів голосувати
• Скажу відверто, я не дуже слідкував за голосуванням, оскільки був зайнятий іншими справами. У нас триває процес збору та пошуку коштів на антидронові рушниці, розв’язуємо поточні питання дітей загиблих побратимів нашого 130-го Батальйону, плюс нарешті з‘явилася можливість мені та іншим музикантам гурту побачити своїх дружин та дітей. Тому було не до голосування.

Про впевнену перемогу
• Для мене навіть участь стала неочікуваною, команда зробила мені такий «сюрприз» фактично прийнявши рішення за мене. Я не горів бажанням стати заручником чергового хейту і сварок пов‘язаних з відбором на євробачення, як це щоразу трапляється в Україні, через непрофесійність підготовки, допуск до участі проросійських артистів, помилки у підрахунках голосів, оцінок журі чи з інших причин. Але я бачив, що люди підтримували мене, відмічали у соцмережах, голосували як мої побратими зі 130 батальйону, так і інші підрозділи ЗСУ. Я вдячний всім за довіру і за покладену відповідальність.

Про свій вибір
• Свій особистий голос я віддав Катерині з Go_А, хотів, щоб вона зайняла суддівське крісло. Хоча також дуже радий що в партнерах за судівським столом буде Джамала.

Про майбутнє суддівство
• Оцінювати намагатимусь чесно і наскільки це можливо, професійно. Із того музичного матеріалу й виконавців, яких попередньо відібрав Дмитро Шуров буду намагатися обрати хорошу пісню й номер, але триматиму в голові контекст загальної ситуації в Україні та світі, адже Євробачення – це пісенно-соціально-політичний конкурс. Хто б що не говорив.