Лірична YAGODA та ніжна МʼЯТА напередодні до Дня Матері презентували спільний трек “Ой що несеться”

Лірична YAGODA та ніжна МʼЯТА напередодні до Дня Матері презентували спільний трек “Ой що несеться”

Ця пісня – про жіночу силу та волелюбність, тому що українська жінка – це символ унікальності та сучасності.

Співачки представляють Україну через жіночі портрети, як країну з багатими традиціями та спадщиною, але водночас сучасною, модною і трендовою. 

“Для мене у цій пісні було важливо передати цінності та традиції української жінки від минулого до сучасності. Жінка сьогодення – це «коси по плечі». У цій фразі для мене криється сенс всієї пісні. Бо кожна сучасна жінка зараз емансипована, вільна у своїх поглядах та висловлюваннях. Має сміливість бути різною: і з косою по пояс, і по плечі. Памʼятає своє минуле, передає майбутнім поколінням і впевнено рухається у майбутнє у ногу з часом”, – коментує YAGODA.

Разом з треком артистки випустили кліп. В якому змінили вісім образів. Це були чотири старовинних та чотири сучасних. Цим і довели, що справжні образи трансформуються зі століття в століття. Це залишається стильним, актуальним і зараз, тому що основна концепція образу української жінки – це формула індивідуальної сили, яку несе жінка і має свої секрети. Ці елементи, як зброя.

“Українська жінка, зʼєднала в собі два образа: Мавка та Воїн. В цьому і є наша чарівна сила. Нам з YAGODA це вдалося передати, тому що ми, дівчата, жінки та мами, а коли все це разом, то – Ой, що несеться”, – додає МʼЯТА.

Світлини кліпу втілюють все те, за що ми боремося на фронті зі зброєю в руках, – нашу українську сучасність, унікальність, ідентичність. Ми переможемо і нашою країною пишатиметься весь світ.

“Дует з МʼЯТА був для мене приємним відкриттям. Мудра жінка, яка має міцний досвід за плечима, але при цьому залишається ніжною, людяною. Під час зйомок у нас було багато кадрів, де я довго дивилася їй у очі. Це був дійсно особливий момент, бо очі – дзеркало душі. В неї вони бездонні. Я надіюся, глядач побачить все те, що ми хотіли сказати очима”, – коментує YAGODA.