Літній підпал OSTY: молода кров українського шоу-бізнесу випустив перший мініальбом “Резонанс”

Літній підпал OSTY: молода кров українського шоу-бізнесу випустив перший мініальбом “Резонанс”

Хлопець-феномен OSTY всього за 2 місяці свого творчого шляху досяг першого успіху, набравши сотні тисяч прослуховувань на стрімінгових платформах таких як: YouTube Music, Apple Music, Spotify. Завдяки своєму унікальному тембру та заразливим ритмам цей молодий талант швидко підкорив серця слухачів.

30 червня OSTY презентував свій перший мініальбом. До його складу увійшли 3 треки: “Резонанс”, “Не брало”, “Шампейн”. Фокус-треком став “Резонанс”.

“Резонанс” – це енергійний альбом, який миттєво занурює слухачів у моменти безтурботного літа і захоплює своїм танцювальним вайбом. 

Ця робота стане ідеальним супроводом для літніх вечірок, пляжних відпусток та будь-яких інших випадків, коли потрібно втекти від повсякденності та зануритися в чарівну музичну атмосферу. 

В такий важкий час, як зараз, важливо мати можливість відволіктись від всього, що відбувається навколо і просто насолодитися музикою, розслабитись ненадовго. Цей альбом створений спеціально для цього. І я сподіваюсь, слухачі зможуть відчути той вайб, який я намагався передати”, – коментує OSTY

Різноманіття творчого портфоліо хлопця змушує вірити в те, що це тільки початок музичної подорожі артиста і далі нас чекає тільки якісний і крутий контент.