Сайт Radio Прищепкін забрав три перемоги на конкурсі WEB AWARDS UA 2023

Сайт Radio Прищепкін забирає три перемоги на конкурсі WEB AWARDS UA 2023

Radio Прищепкін здобув потрійну перемогу на всеукраїнському конкурсі сайтів та мобільних додатків WEB AWARDS UA (WAU) 2023

Національна інтернет-премія “КОНКУРС САЙТІВ – WEB AWARDS UA” відзначила найкращі роботи в галузі веб-розробки на території України за 2022 рік. Попри складну ситуацію у країні, конкурс відбувся завдяки активності та ініціативі учасників, а також зусиллям організаторів.

Сайт Radio Прищепкін забирає три перемоги на конкурсі WEB AWARDS UA 2023

В цьому році на конкурс було подано велику кількість завершених сайтів, створених українськими розробниками, зареєстрованими в Україні. Організатори підтвердили чесність голосування, виявивши та видаливши явні “накрутки” та заниження результатів народного голосування, щоб забезпечити справедливість конкурсу.

Один із найяскравіших переможців у цьому році став сайт Radio Прищепкін, медіа портал онлайн радіостанції. Веб-розробником проєкту є студія PUSH-K Solutions. Сайт відзначається своїм широким медіа функціоналом, який включає новини, колонки, рейтинги, букінг артистів, магазин мерчу та розкішний контент. Одним із головних переваг сайту Radio Прищепкін є його здатність продовжувати стрім навіть при перевантаженні сторінок, що дозволяє користувачам насолоджуватися безперервним прослуховуванням улюбленої радіостанції.

Сайт Radio Прищепкін отримав визнання у трьох номінаціях конкурсу. У основних номінаціях сайт отримав перемогу у категорії “Видавництва та ЗМІ”. Його також визнали кращим адаптивним сайтом у спеціальних номінаціях, що свідчить про його високу реагованість та пристосованість до різних пристроїв та екранних розмірів. Нарешті, у додаткових номінаціях Radio Прищепкін стало переможцем у категорії “Портали та каталоги”, підтверджуючи його значну роль у представленні різноманітного контенту та забезпеченні зручного пошуку для користувачів.

Ці перемоги на всеукраїнському конкурсі сайтів та мобільних додатків WEB AWARDS UA підкреслюють високий рівень веб-розробки в Україні та демонструють талант і професіоналізм українських розробників. Radio Прищепкін заслужено отримало визнання за свій якісний та функціональний веб-портал, який забезпечує яскравий медіа-досвід для своїх користувачів.

Radio Прищепкін – музична онлайн-радіостанція, яка працює у форматі UA TOP-40, тобто транслює найхітовіші пісні з нової української музики. Головною метою станції є популяризація сучасної української музики та підтримка українських музикантів.