Liubov Bulychova — премʼєра пісні «Любити так»Liubov Bulychova — премʼєра пісні

Liubov Bulychova — премʼєра пісні «Любити так»

“Любити так” – нова пісня української співачки Liubov Bulychova про вічні питання, внутрішній діалог жінки, що закохана.

У пісні артистка передає тендітність жіночої душі й те, як їй може бути боляче. Піснею Liubov Bulychova розповідає про що мовчить та думає наодинці з собою кожна жінка, зокрема і про сльози, які ніхто не бачить, і про важливість сказаних слів, адже мовчання може лише ускладнювати стосунки. Пісня порушує всі питання, які зазвичай залишаються за кадром, про які ніколи не буде сказано.

“Можна просто кохати!” Без сумнівів, без перешкод, жити тут і зараз, насолоджуватись кожним моментом, цінувати людину поруч, але в серці завжди виникають почуття та сумніви — чи любить він мене попри на все”, — стверджує Liubov Bulychova.

За її словами, “Любити так” – це про кохання душі, це про справжнє відчуття, сильне та нескорене, що неможливо розірвати.

У відеороботі зображене життя у стосунках, з усіма складовими – пристрасть, розчарування, радість, біль, ніжність. Liubov Bulychova зауважила, що у кожного з нас у стосунках є вибір: бути разом чи знайти виправдання, щоб піти, залишаючи лише яскраві спогади й розуміння, що цю людину ти любив особливо, але втратив її. ⠀