Макс Барських знову зібрав “Палац Спорту”: як відреагувала його продюсерка з “Фабрики Зірок-2” Могилевська

Макс Барських знову зібрав "Палац Спорту": як відреагувала його продюсерка з "Фабрики Зірок-2" Могилевська

У травні 2024 Макс Барських виступив із концертом у столичному “Палаці Спорту”. Незмінно щирий та щедрий на прояв найглибших почуттів співак підготував для слухачів особливий репертуар, який вони буквально знають на пам’ять. Саме ці пісні понад 15 років є символом такої бажаної, особливо сьогодні, стабільності.

Але й нові хіти артиста глядачі співали у форматі великого багатотисячного караоке, підтримуючи тим самим музиканта.

«Цей концерт був для мене дуже особливим. Як і кожен українець, я відчуваю велику напругу та роз’єднаність у нашому суспільстві, багато сварок, багато переживань… Саме тому, у цей вечір я зосередився на спілкуванні зі своїм слухачем, щоб надати їм надію та повернути віру в те, що пісня може гуртувати людей навколо своєї країни – навколо нашої загальної місії. Як і завжди, мій концерт почався з подяки нашим військовим, яким ми завдячуємо щохвилини безпеці нашого життя», – прокоментував виступ музикант. 

На концерті у Палаці спорту прихильники Барських заспівали разом “Тумани”, “Танцювати” “Бестселер”, “Небо”, “Зорепад”, “Подруга ніч”, “Знайди себе”, “Але”, “В твоїх очах”, “Чекай мене”, “Все можливо”, “Замало”, “Ритми” та багато інших.

У своєму відгуку в соцмережах від побаченого колега, продюсерка “Фабрики Зірок-2” та подруга артиста Наталя Могилевська написала наступне:  «Ніжний, скромний, романтичний. Завжди працюючий над собою. Прекрасний музикант та людина, яка не біжить за титулами, а йде своїм шляхом. Своїм прекрасним окремим шляхом. Дякую тобі, Максе! Я вчора була дуже приємно вражена цілісністю твого внутрішнього спокою, твоїм прекрасним концертом, який несе радість і позитив людям».

Нагадаємо, раніше Макс Барських презентував перший україномовний альбом.