Людина-сова Харфанг випустила мініфільм “Місія” та розповіла більше про свою особистість

Людина-сова Харфанг випустила мініфільм "Місія"

Людина-сова Харфанг презентує короткометражний фільм “Місія” разом з однойменною композицією. Загадковий реп-виконавець у масці знову підвищує ставки та продовжує тримати у таємниці свою особисті.

Вже третій місяць поспіль він стає обʼєктом обговорення через свої гучні премʼєри пісень і відео на них. Та цього разу, артист зробив те, на що жоден представник українського шоу-бізнесу ніколи не наважувався. А саме – презентував ігровий короткометражний фільм, який водночас став кліпом на новий хіт «Місія».

Весни 2024 Харфанг несподівано увірвався до українського шоу-бізнесу. Артист позиціонує себе як філософ, що мовою музики ретранслює особистий світогляд. Його творчість завжди про цінності, які особливо важливо плекати в собі у темні часи, аби попри все залишатися людиною з великої літери. У цьому контексті сингл «Місія» став уособленням творчості Харфанга та його квінтесенцією.

Сюжет стрічки “Місія” розповідає про події далекого 1963 року. Намагаючись зупинити катастрофічні випробовування фізиків, Харфанг стає полоненим секретної лабораторії. Його чекали нескінченні катування та досліди вчених. Однак, Харфанга врятувала любов, яка, на думку виконавця, живе поза часом.

З цього відео слухач можу дізнатися, що музичний персонаж – це містична істота, яка існує поза часом.

Нагадаємо, раніше інкогніто-співачка Klavdia Petrivna презентувала новий хіт «Я тобі брехала».