Mashukovsky & Маша Кондратенко – «ВЕДМЕДІ-БАЛАЛАЙКИ»

Mashukovsky & Маша Кондратенко – «ВЕДМЕДІ-БАЛАЛАЙКИ»

Щойно українці «заслухали до дірок» пісню «Ванька-Встанька» Маші Кондратенко – як співачка у дуеті з популярним блогером Олегом Машуковським записала новий розривний трек «Ведмеді-Балалайки». Артисти переконані, що їхня пісня 100%-во підтримує бойовий дух наших захисників на передовій та українців у тилу. А рашистам в котре нагадає: «ведмеді-балалайки…від ЗСУ вам – гайки!»

У сатиричній формі Машуковський та Кондратенко наголошують, що тепер доля представників російської культури та шоубізу йде у «напрямку російського корабля»: тамтешні артисти застрягли на віки у стані «ведмедів» та «балалайок» і мовчки або в голос підтримують політику війни навіженого правителя. А це нині у всьому світі  сприймається як сором і ганьба! 

Олег: «Російських артистів, котрі підтримали війну мовчки чи пасивно, вже ніхто не слухає. Нашою піснею ми забиваємо останній цвях у труну російської культури в Україні і не тільки.» 

Mashukovsky & Маша Кондратенко – «ВЕДМЕДІ-БАЛАЛАЙКИ»

Маша: «Ми написали сатиричну пісню, що висміює всіх російських терористів та прославляє наших захисників. «Відсутні лайки» – метафора на те, що нікому більше не цікаві артисти “поза політикою” чи “за мир”. У цій ситуації  має бути адекватна позиція, а не те, що транслюють більшість російських зірок. Важливо, що пісня однозначно додаватиме сил нашим бійцям і допомагатиме гнати русню додому чи в пекло 😉. Мені особисто складно писати інші пісні, окрім тих, які піднімають бойовий дух наших воїнів.»