⚡️MAX BARSKIH & Osocor Residence ⚡️

MAX BARSKIH & Osocor Residence

MAX BARSKIH & Osocor Residence

Близько 4 тисяч голосів співають в унісон хіти Макса Барських — саме так відбулося відкриття сезону у заміському комплексі Osocor Residence.

MAX BARSKIH & Osocor Residence

Декілька фактів-вражень від MUZVAR про концерт головного адепту ретровейву в СНД:

? Годинне шоу Макса — це немов швидкісний експрес, який з кожним бестселером набирає швидкість. З першого треку Макс розганяється на максимум і лише зрідка робить паузи. Наприклад, щоб заспівати «Неслучайно», невипадкову та особливу, за словами артиста, пісню.

?Кожна пісня — беззаперечний хіт, який натовп підхоплює з перших рядків. Особливість артиста — виконання пісні з натовпом a cappella.

? Багато танців, філігранні постановки, синхронні рухи. Професійний балет Макса – семеро дівчат, які час від часу змінюють образи. Без них Барських теж непогано справляється, соло танці публіка сприймала із захватом.

? Зоровий контакт, повітряні поцілунки, освідчення в коханні публіці та численні компліменти. Макс заповнює собою сценічний простір на рівні світового артиста, який чіпляє глядача на “гачок” з першої секунди.

? Наприкінці шоу чутно, що вокально артист втомився, але хор “зголоднілих” до концертів глядачів перекрикує його. «Лей, не жалей», — підспівує публіка і Макс розливає енергію без жалю.

MAX BARSKIH & Osocor Residence

«Занадто компліментарно написали», — можете закинути нам ви, але як приємно приходити на концерт профі, на концерт, де видно злагоджену роботу великої команди. За таке хочеться дякувати, а не просто хвалити.

P.S.: однозначно, хотілося б додати в арсенал Макса українськомовних танцювальних треків, бо запит аудиторії точно є.
#muzvar#maxbarskih#максбарских#osocorresidence#бестселлер