MAYOROVA показала ідеальний рецепт пограбування у новому кліпі “Думки”

MAYOROVA показала ідеальний рецепт пограбування у новому кліпі "Думки"

Українська співачка та інфлюенсерка MAYOROVA презентувала нове яскраве відео на пісню “Думки”. Динамічне відео схоже на голлівудську короткометражку в жанрі road-movie. Гладача чекають кабріолети, пістолети, неочікувані зустрічі і, звісно, хеппі-енд!

По сюжету відео, головна героїня запланувала зухвале пограбування, а своїми partners in crime обрала коханого і його кращого друга. Співачка заховала в свою сумку найголовніше — пістолет і витончену сукню — і відправилась “на справу”.

В якийсь момент вони підбирають попутників, в яких уважні глядачі можуть впізнати відомих українських блогерів — Данила Повара і Дашу Кубік. Нові друзі мають з собою музичні інструменти і влаштовують грабіжникам веселий концерт, але вже скоро покидають машину і тікають по своїм справам.

В якийсь момент в мюзикл в жанрі road-movie вривається поліцейська машина, але все закінчується хеппі-ендом.

Нехай перегляд цього яскравого пригодницького фільма скрасить будні, подарує вам настрій теплого літа і трішки безтурботності. Сподіваюсь, кожен із глядачів на якусь хвилину відчує себе разом із нами в цьому кабріолеті і уявить, що вже скоро стане мільйонером, нехай і не самим екологічним способом“, – зазначила MAYOROVA.

Нагадаємо, раніше MAYOROVA презентувала токсичний саундтрек минулих стосунків.