Karina Yarmolenko та Dima Zhyrnov представили нову інструментальну композицію “Flight”

Karina Yarmolenko та Dima Zhyrnov представили нову інструментальну композицію "Flight"

Karina Yarmolenko та Dima Zhyrnov – представили нову інструментальну композицію “Flight”. Це чуттєвий та водночас драйвовий трек, що не залишить байдужими поціновувачів якісної музики. Основою цього твору є витончений дует фортепіано та гітари, що сплітається в гармонійну мелодію, яка глибоко зачіпає душу.

Karina Yarmolenko та Dima Zhyrnov представили нову інструментальну композицію "Flight"

“Flight” – це не просто музика, це політ емоцій, що відкриває нові горизонти у сприйнятті світу. Композиція створює особливу атмосферу, яка дозволяє кожному слухачеві відчути власний сенс цієї музики. Це нагадує фільм з відкритим кінцем, де глядач може сам придумати ідеальний фінал відносно своїх мрій, фантазій та очікувань.

Чарівне звучання фортепіано у виконанні Karina Yarmolenko в поєднанні з драйвовими акордами гітари Dima Zhyrnov створює унікальний музичний ландшафт, де кожен звук наповнений змістом та емоціями. За словами Каріни, Діма саме той музикант, що зрозумів та відчув її мелодію з перших нот. Це та сама синергія двох артистів, в результаті якої з’являються цілісні та фірмові композиції.

Цей музичний твір дозволяє слухачеві заглибитися у свої почуття, розібратися у власних думках та переживаннях. “Flight” запрошує вас згадати найважливіші моменти у житті, які запам’яталися назавжди, та відчути їх знову крізь призму музики.

“В мене ця музика асоціюється зі свободою та внутрішньою повнотою. Вона тебе наче підносить до небес, окриляє, дає тобі зрозуміти, що ти більше, ширше ніж є.  Вона про небо, про політ, а небо це завжди про нескінченність, свободу і досконалість. У кожного своє небо, “Flight” – моє.”  

Композиція “Flight” вже доступна на всіх основних музичних платформах. Ми запрошуємо вас відкрити для себе цю чудову мелодію, що обов’язково знайде відгук у вашому серці.