Тепер у рок-стилі: Юля Юріна презентувала першу пісню з нового поп-рок альбому

Юля Юріна презентувала пісню з нового поп-рок альбому

У новому матеріалі Юля Юріна відходить від звичних фольклорних мотивів, та продовжує настрій альбому “Рефлексія”. Пісня “Візьми свої слова назад” – перша пісня з нового альбому, який вийде у травні. Це потужний поп-рок трек, у якому артистка розповідає про свій особистий досвід, пошук себе, своєї внутрішньої сили та відстоювання власних кордонів.

Автором музики та саундпродюсером став Сир (Сергій Сорока), який відомий своїми роботами з гуртами Latexfauna та Курган & Агрерат, а зведення зробив Костянтин Пуга (O.Torvald, Primat Production).

Кожен альбом, який я випускаю, дуже відрізняється одне від одного. “Ґвару” важко порівняти з “Рефлексією”, і новий альбом, хоч і буде таким же темним, як “Рефлексія”, проте в ньому буде більше гітар, ніж електронного звучання. З кожною новою роботою я відкриваю для себе щось нове, а бажання зробити щось в роковому стилі було вже давно. Пісня “Візьми свої слова назад” привідкриває завісу того, що ви почуєте в альбомі “Дім брехливих дзеркал”. Почути його наживо можна буде 18 травня у Belétage, а на стрімінгах – трохи раніше”, – розповідає Юля Юріна.

Мені важко охарактеризувати якийсь один трек у відриві від загальної концепції альбому. Проте, якщо вибирати якусь одну пісню, яка максимально описує загальне звучання майбутнього релізу, то це буде “Візьми свої слова назад”. Ми з Юлею одразу зійшлись на тому що це має бути, так би мовити, гітарна музика”, – додає Сир.

Також, на youtube-каналі артистки вже можна побачити кліп на цю пісню, режисером став Олександр Гірченко (Chekson, KOLA). Спеціально для зйомки кліпу у клубі Beletage,  було побудовано прозорий “акваріум”, у якому знаходилась Юля, імітуючи атмосферу музею. У кадрі також можна побачити сценічну команду Юлі та саундпродюсера альбому. 

Прозорий куб – це метафора ілюзії контролю ситуації, на котру можна дивитись під різним кутом, як в натуральний розмір так і в мініатюрному варіанті. Це рамки котрі будуються героїнею для самої себе, це неможливість вийти з обставин. Як зараз треба говорити – дослідження людини в аб’юзивних обставинах, але як так не скажу, тому – Візьму Свої Слова Назад”, – коментує режисер кліпу Олександр Гірченко.

В кліпі «Візьми свої слова назад» ми з командою уявили, а що, якщо життя – це експонат? Що якщо неможливо приховати своє життя від людей. Будь-яка ситуація – це всього навсього вистава, яку кожен за бажанням може роздивитися. Висловитись та піти далі, залишая свої думки та поради, як плями на склі чорного дзеркала? 

Дуже незвичні та дивні відчуття були під час зйомок, поки я дійсно сиділа в прозорому кубі, як експонат зі своїми переживаннями, та швирялася речима та костюмами зі справжніх концертів”, – додає Юля.

18 травня у клубі Beletage відбудеться презентація альбому Юлі Юріної “Дім брехливих дзеркал”. Почуй наживо першим. Квитки доступні за посиланням.