Мережа магазинів Samsung Experience Store та ГО “УААСП” розпочали співпрацю

Мережа магазинів Samsung Experience Store та ГО "УААСП" розпочали співпрацю


Діяльність громадської організації “Українська агенція з авторських та суміжних прав”, яка керує правами авторів музичних та інших творів мистецтва, з кожним місяцем набирає обертів та долучає до відповідального споживання музичного контенту все більше нових користувачів. Зокрема, організація оголосила про початок співпраці з мережею магазинів Samsung Experience Store.

ГО “УААСП” підписала з Samsung Experience Store ліцензійну угоду на виплату авторської винагороди та договір про виплату справедливої винагороди за суміжні права. Віднині автори та виконавців, що передали права на управління в ГО “УААСП” будуть отримувати роялті за використання їхніх музичних творів в магазинах Samsung Experience Store.

“Наша авторська спільнота вдячна свідомому та відповідальному бізнесу за те, що легально і належним чином використовують авторське право на музичні твори”,прокоментував підписання договору генеральний директор ГО “УААСП” Валерій Харчишин.

Для Samsung дотримання законів і етичних стандартів є головними принципами ведення бізнесу. Компанія завжди прагне виконувати свої соціальні обов’язки та будувати здорову корпоративну культуру, справедливу та прозору.

Ми звикли, що в магазинах Samsung Experience Store ми надаємо відвідувачам все найкраще, і дуже раді, що у нас звучатиме легальна музика, за яку автори будуть отримувати роялті“, – сказав Генеральний директор ТОВ “Проторія” (мережа магазинів Samsung Experience Store).

Нагадаємо, нещодавно ГО “УААСП” також оголосила про початок співпраці з українськими радіостанціями.