Метч на рівні “сенсів”. DOROFEEVA відіграла 17 солдаутів у 17 містах України

Метч на рівні "сенсів". DOROFEEVA відіграла 17 солдаутів у 17 містах України

Минулий рік відкрив у DOROFEEVA нові “Сенси” і став початком нового етапу у її творчості: змістовного, глибокого, чуттєвого. Саме тому нова концертна програма “без усіляких пафосних аутро, перевдягань, понтів і зайвого“.

Тур тривав місяць та об’єднав “Сенсами” 17 міст України. У багатьох містах квитки були розпродані задовго до виступів. 

Загалом концерти відвідали понад 13 тисяч глядачів, щоб разом заспівати улюблені хіти, які підкорили всі музичні топчарти: “Думи”, “Щоб не було”, “вотсап” та інші. Лунали нові пісні – серед них і наступний реліз (поки тримаємо в секреті). А кожен концерт завершувався гімном України. 

Тур мав благодійну місію: DOROFEEVA стала амбасадоркою українського медичного центру Superhumans і на кожному концерті розповідала про своє знайомство з одним з супергероїв, збираючи кошти на протезування.

Особливими і бажаними гостями концертів стали захисники та захисниці України і переселенці з Маріуполя (БФ “ЯМаріуполь”). 

Не обійшлося без сюрпризів! На концерт у Чернігові завітав особливий хвостатий гість – пес Патрон. А на фінальному “зеленому” виступі у Луцьку на сцені з’явився Міша Кацурін – DOROFEEVA запросила бойфренда та співавтора своїх пісень, який був присутній у залі, заспівати хіт “Щоб не було” разом.

Про тур “Сенси” ми можемо розповідати без зупину! Але просто подивіться!