«Мільйон на дрон»: Марунич, Положинський та діти України колядують на Перемогу

«Мільйон на дрон»: Марунич, Положинський та діти України колядують на Перемогу

«Донат — як бойовий патрон!». Учасники музичної колоборації збирають мільйон гривень на закупку FPV-дронів для 68-ої ОЄБр.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПОШИРЕННЯ 

Новорічно-різдвяні свята — час єднання, час, коли разом ми можемо більше. Напередодні Різдва 2023 творчі діти Postmen Kids, співак і військовослужбовець ЗСУ Олександр Положинський та автор пісні «Пес Патрон» Іван Марунич об’єдналися для надважливого завдання — створити кампанію, яка збере мільйон на дрони для ЗСУ.

Але як зібрати мільйон? Як бути почутими? Рішення просте — пісня. І не просто пісня, а різдвяна колядка, яку діти написали самостійно. 

Реліз хіта відбувся 22 грудня. Збирати діти вирішили на дрони FPV для 68-ої окремої єгерської бригади. І хоч поки пісня ще не доступна на музичних платформах, вона вже шириться країною, і кожен може підтримати збір донатом вже зараз!

«Звичайно, ми хочемо побачити наші різдвяні бажанки під ялинкою, але мрія про Перемогу сильніша. Що нам той подарунок, коли війна? Країна має почути, що час збирати мільйони на дрони зараз», — переконані маленькі автори пісні «Мільйон на дрон».

«Це було круто! Надихаюче бачити як наймолодший цвіт України хоче згуртувати всіх-всіх на Перемогу», — прокоментував Іван Марунич.

«Приємно, що українські діти не байдужі до долі своєї країни. Ми з Іваном просто слухали, що цікавить і турбує цих прекрасних дітей, та допомогли всі ті думки й прагнення оформити в дитячу, але по-дорослому важливу, пісню», — поділився Олександр Положинський.

Чому FPV-дрони? Вони маневрені, швидкі (понад 100 км/год) та здатні вражати цілі за лінією зіткнення. Крім того FPV- дрони дозволяють уникнути прямого зіткнення з ворогом та не наражають наших піхотинців на ризик.

«Дрони — це збережене життя і здоров’я українських воїнів. І втрати для ворога. Завдяки використанню дронів 68 ОЄБр вже знищила 79 складів боєприпасів ворога, 55 артсистем, РСЗВ і мінометів, понад 200 одиниць різної техніки. Ми можемо більше і це залежить від кількості», — прокоментував Павло Вишебаба, військовий 68-ої окремої єгерської бригади, для якої діти збирають кошти.

Наспіваймо мільйони на дрони всією Україною!