«Ми вас вітаєм»: alyona alyona, НКНКТ та elarm здивували усіх реп-переосмисленням колядки у альбомі «Різдвайб»

Наймасовіший запис «Щедрик» в історії України: українці встановили рекорд у святковому альбомі «Різдвайб»

До благодійного альбому «Різдвайб», створеного «МУЗВАР» та SODA MUSIC за підтримки Радіо «Сільпо» долучилося тріо артистів лейблу ENKO.

alyona alyona, НКНКТ та elarm неочікувано для усіх переосмислили колядку «Зіронька ясна». Повністю переробивши основну мелодію та додавши техно-звучання, музиканти залишили автентичний приспів. Проте куплети отримали авторське обрамлення, що надало пісні сучасного вайбу.

Як зазначає alyona alyona, час трансформує та створює нові традиції, це несе за собою зміна поколінь. «Нація, так само як і мова, так само як і традиції — це живий організм. І це дуже класно, коли він змінюється, приносить щось нове, формує свої нові традиції, від когось від’єднується, до чогось приєднується, і це нормально», – зазначила виконавиця.

alyona alyona повідомила причини творчої паузи

Щодо власних сімейних традицій святкування Різдва, реперка зазначила наступне: «У цьому році в моїй сім’ї ще буде два Різдва. Але для мене так навіть краще, тому що одне я можу святкувати зі своєю новою сім’єю, а на старе Різдво поїхати до батьків і відсвяткувати ще раз. Тому для мене це позитивні зміни, і в будь-якому випадку це формування нових традицій».

«Різдвайб» разом з alyona alyona, Іриною Білик, Оленою Тополею та іншими і рекордний «Щедрик»: «МУЗВАР» та SODA MUSIC за підтримки «Радіо Сільпо» об’єднав разом 26 артистів, осучаснивши українські колядки

Нагадаємо, що «Різдвайб» – збірка осучаснених українських різдвяних пісень від топових співаків та «молодої крові» музичної індустрії. У альбомі автентичні колядки, щедрівки та авторські вставки звучать у поєднанні техно, реп, поп, народного вокалу та інших жанрів. 26 артистів зібралися разом, аби створити унікальний продукт для українського слухача.

Слухаємо альбом «Різдвайб» на стрімінгових платформах.