«Мода змінюється, а гарні пісні живуть десятками років», — DANIELA SHAPOCHNIKOVA про нову музику, тренди та особливість хітових пісень

«Мода змінюється, а гарні пісні живуть десятками років», — DANIELA SHAPOCHNIKOVA про нову музику, тренди та особливість хітових пісень

Продовжуємо знайомити вас з новими іменами української музики. Сьогодні у рубриці НУМО — DANIELA SHAPOCHNIKOVA.

«Подихом» ваша друга сольна пташка. З попередню піснею «Затамуй» новий сингл пов’язаний чи це абсолютно дві різних історії?

Ні, це дві абсолютно різні композиції. Зазвичай у мене більш ліричні пісні, але це був експеримент.
Мені захотілося спробувати щось більш динамічне і ритмічне. Хотілося донести до кожного слухача вміння знаходити вихід у найскладніших ситуаціях, чути одне одного та вірити у світле майбутнє.

Як обираєте пісні для свого репертуару? Зараз багато хто робить ставку на вірусність у ТікТок та хітові хуки. Які у вас критерії?

Насамперед для мене має значення музика і текст. Він не повинен бути безглуздим. Однак, хочеться, щоб пісня сподобалася кожному слухачеві з перших хвилин/нот і запам’яталася надовго.

Як вважаєте, що робить пісню особливою серед інших?

Важко сказати, коли вперше бачимо текст і чуємо музику, дуже складно сказати, чи буде пісня затребувана. У пісні має бути своя особливість. Вона може бути закладена в музиці, голосі або різних вокальних прийомах. Мелодія має сильний емоційний вплив на людину. Когось музика розслаблює, а когось розбурхує і змушує знаходити відлуння своїх особистих переживань і стосунків. А загалом це дуже суб’єктивно.

Багато музичних експертів кажуть, що зараз ера швидкого контенту і молодому артисту потрібно випускати нові пісні ледь не щомісяця. Ви дослухаєтеся до таких порад?

З одного боку, швидше за все, так, щоб бути на «слуху», але і з цим не хотілося б виконувати одноденний, примітивний матеріал. Мода змінюється, а гарні пісні живуть десятками років. Заклик у пісні «Затамуй» — це взаєморозуміння та бажання бути разом навіть у найважчі моменти.

Співачка DANIELA презентувала пісню "Повертайся живим" на музику Миколи Мозгового

А які пісні мотивують і додають сил вам? Є у вас «рятівний плей-лист»?

Так, у мене є кілька пісень, які мене мотивують та надають сил в різних життєвих ситуаціях. Вони створюють позитивний настрій і допомагають зберегти сили у найважчих моментах у житті.

У прес-релізі на пісню зазначено, що ви вмієте дивувати. Як вважаєте, чим можете здивувати
українського слухача?

Загалом, повторюся, до цієї композиції у мене були більш мелодійні, ліричні пісні. І це було подивом, насамперед, для мене, що в такій динамічній композиції я відчула себе дуже гармонійно та комфортно. Навіть не знаю, думаю, треба добре постаратися над створенням треку, щоб здивувати слухача. Останнім часом дуже багато молодих цікавих виконавців та якісної музики. Можливо, треки, які включатимуть різні темпи мелодій, рідкісний інструментальний супровід та інші елементи аранжування, додадуть пісні унікальне звучання, яке і допоможе треку вписатися в сучасний світ музики.