Молода артистка Марія Ткачук презентує авторський трек “Чим” 

Молода артистка Марія Ткачук презентує авторський трек “Чим”

Марія Ткачук – юна, але талановита виконавиця і авторка своїх пісень. Співачка вже встигла випустити кілька треків та музичних відео, взяти участь у live-концерті на телеканалі «Музвар». Сьогодні Марія презентує трек «Чим».

Пісня про безвідповідальну людину, про залежність від слів, якій вже не зарадити. Про стан, коли важко дихати і, ніби,не вистачає повітря. Про відчуття, ніби, твоя власна шкіра виявляється настільки тонкою, що, навіть, сонце її обпалює. Це як гарячка, тебе кидає в жар, потім тобі дуже холодно, здається-встати вже немає причин. Тобі соромно,ти вже не можеш звинувачувати когось в своїх проблемах і твоє серце просто спустошене.

“Мене часто питають: звідки натхнення на такі пісні і глибокі сенси в них?. Я вважаю, що мистецтво  може бути поза власним досвідом, адже ми можемо слухати пісню улюбленого виконавця, дивитися фантастичне кіно і відчувати емоції при цьому, навіть, не переживаючи такого”, – коментує артистка.

Трек дуже атмосферний – його ідеально слухати коли вечоріє і починають вмикатися ліхтарі, або під час ранішньої пробіжки. Серце починає битися скоріше.