Співачка та телеведуча LADA про святкування Дня народження, стрибок з парашутом та хейт

Співачка та телеведуча LADA про святкування Дня народження, стрибок з парашутом та хейт

Нещодавно ми взяли інтерв’ю у співачки LADA, яка також є ведучою популярної музичної програми “Гучна прем’єра” на телеканалі МУЗВАР. Розмова відбулася незадовго до її дня народження і призвела до багатьох цікавих відкриттів. У нашому спілкуванні ми обговорили, чи стикається вона з хейтом, її захоплення кінним спортом, вплив переїзду до Києва на її життя та що вона робить, щоб перетворити себе з інтроверта на балакучу особистість. 

В тебе скоро день народження. Як ти відзначаєш його зазвичай? Можливо, є особливі традиції? 

Особливих традицій святкування дня народження в мене поки що немає. Все залежить від настрою та обставин. Іноді я віддаю перевагу гучному святкуванню з друзями у великій компанії, але частіше буває навпаки – святкую у маленькому родинному колі з батьками та сімʼєю, мені цього вистачає. Головне, щоб в цей день я почувала себе максимально комфортно. 

Ти ведуча «Гучної прем‘єри», розкажи про колектив та запрошених гостей? Чи знайшла ти нових друзів на знімальному майданчику? 

Колектив у нас пречудовий! За період зйомок всі вже стали для мене близькими, наче одна сім‘я. На щастя, ми не сварились і співпрацюємо завжди в гармонії. Найголовніше, що мені особисто дуже комфортно працювати з цими людьми. До нас постійно приходять цікаві та різносторонні гості, завжди захопливо дізнаватися залаштунки зіркового життя, про те, як люди будують свою творчу кар’єру. Всі гості завжди були приємними та надзвичайно цікавими. З деякими з них ми підтримуємо зв‘язок та спілкуємось в соцмережах.

Ви часто жартуєте та іноді критикуєте інших артистів під час шоу. Чи були ситуації, коли ви стикалися з хейтом у свою сторону?

На щастя, ні, не стикалися з хейтом у свою сторону. Я думаю і сподіваюся, що глядачі розуміють, що все, що ми говоримо, в більшості випадків жарти, та наша головна мета – надати їм гарний настрій. Програма проходить на веселих, позитивних та жартівливих  нотах, і в нас ніколи не було завдання образити, зачепити або вивести когось на емоції. Так, іноді ми десь трохи критично можемо відгукнутися про кліп, але все ж таки це наша суб’єктивна думка, на яку ми маємо право та маємо право її висловити. Але в загальному все наше шоу спрямовано на розважальний контент, який так потрібен зараз, і на щастя, ми не зазнали хейту за це.

Співачка та телеведуча LADA про святкування Дня народження, стрибок з парашутом та хейт

Щоб ти хотіла спробувати в новому році? Можливо, зайнятись серфінгом або стрибнути з парашутом? 

Коли мені було вісімнадцять років, я мріяла стрибнути з парашутом, але чим старше я ставала, тим земля мені ставала більше до вподоби, і вже зараз такої мрії не маю. Зараз я б дуже хотіла займатися спортом, що має в собі грацію, красу, благородство – це кінний спорт. Тварини – це моя слабкість, я їх дуже люблю, тому б хотіла з ними більше взаємодіяти. 

Які події або моменти з минулого року запам‘ятались тобі найяскравіше? 

Найяскравішим моментом став переїзд до Києва і робота в ролі ведучої на телеканалі “МУЗВАР”. Ця подія кардинально змінила моє життя. Я відчула велику хвилю нових можливостей для себе. Нові знайомства і нові обличчя стали невід’ємною частиною мого життя, і це все приносить мені велике задоволення. 

Як плануєш відсвяткувати день народження цього року?

Цього року я не планую грандіозного святкування. Я хочу поїхати кудись відпочити, можливо, навідатись в якийсь СПА-салон, просто релакснути і побути на наодинці з собою. Це найбільше моє бажання на цей мій день народження.

Які цілі ти маєш на наступний  рік? 

Головна моя ціль – творити, випускати багато пісень, нової музики зацікавлювати слухача, дарувати позитивні емоції, поринути максимально у творчість. Хочу створити свій альбом, їздити по Україні з концертами, тому всі мої цілі направлені в ту сторону.

 Розкажи про себе 5 цікавих фактів.

  1. Важко повірити, але я інтроверт. Не дивлячись на мою роботу телеведучої, постійні нові знайомства та контакт з людьми, я дуже закрита і роблю велике зусилля над собою, щоб виглядати максимально контактною та балакучою. Але насправді такий ритм життя мене втомляє, тому я маю хоча б раз в тиждень побути наодинці з собою, щоб відпочити і набратись сил та енергії.
  2. Обожнюю читати. Не уявляю своє життя без цікавої книжки. І дуже кайфую від запаху нових книг.
  3. Я – пескетаріанка. Не їм мʼяса теплокровних тварин, також не ношу справжнього хутра. Як вже казала, я дуже люблю тварин, тому не хочу мати нічого спільного з їх вбивством. Колись я дійду до того, що відмовлюсь споживати і рибу, але цей момент в моєму житті ще не настав. 
  4. У мене дуже погана памʼять, але якимось чудом я знаю всі пісні в моєму плейлисті. Можливо, тексти пісень зайняли все вільне місце і витіснили інші важливі моменти з моєї голови. 
  5. Я дуже боюсь павуків. Панічно і страшно. Одного разу перед сном я побачила у себе в кімнаті павука, довго не роздумуючи, забрала подушку, ковдру і пішла спати на диван. Боротьба за мою кімнату була програна навіть без бою.