Молода українська співачка та авторка пісень Carrie Frank презентує свій другий сингл “Обіцянки“

Ідея пісні виникла в той момент, коли я зрозуміла, що після досить ліричного попереднього релізу мені хочеться експерименту, легкості

Ідея пісні виникла в той момент, коли я зрозуміла, що після досить ліричного попереднього релізу мені хочеться експерименту, легкості, щоб було бажання не лише подумати, а й потанцювати, трішки повеселитися, при цьому мати змістовний текст, для мене це важливо. Я дуже люблю весну і саме передчуття тепла, та власні емоції та переживання надихнули мене на створення цього треку.

Пісня “Обіцянки” занурює нас у світ, де кохання часто виявляється сильнішим за всі слова й обіцянки, навіть за ті, що були дані в пориві пристрасті та відчаю. Всі обіцянки втрачають свою значимість перед силою емоцій. Історія про те, як ми повертаємося до тих, хто дорогий нам, йдучи на поводу у своїх почуттів, готові ризикнути всім заради них.

Як я вже сказала, ця пісня відрізняється від мого попереднього релізу, я продовжую експериментувати і відкривати в собі щось нове. Мені цікаво знаходити для себе нове звучання та бачити себе як виконавицю з різних сторін. Я не хочу обмежувати себе рамками. Цією піснею хотілося створити відчуття легкості, емоцій закоханості, весни та гарного настрою для моїх слухачів.

Мені хочется привносити у музичний світ свіжий погляд ,своє бачення та атмосферу, яка подарує слухачам не лише задоволення від мелодії, а й потужний емоційний заряд. Я прагну поєднувати різне звучання, беручи з різних жанрів шматочок натхнення. В пісні “Обіцянки” звучать не лише звуки інструментів, а й одкровення моєї душі.

Результат кропіткого творчого процесу можете послухати за посиланням на всіх музичних майданчиках.