“МУЗВАР” покаже програму-інтерв’ю з гуртом “Анейрос” – “Хвилю тримай”

“МУЗВАР” покаже проєкт про гурт “Турбо техно саунд”

Телеканал “МУЗВАР” продовжує трансляцію телепроєктів “Ліберті-Арт. Історія сучасної української музики”. Цього тижня гостями програми Івана Нікітіна стануть Лев Лабій та Петро Квич — лідери гурту “Анейрос”, який згодом трансформувався у відомий гурт “Хвилю тримай”.

“Анейрос” у 1993 році став дипломантом фестивалю “Червона рута’93”. Музиканти грали психоделічний хеві-метал рок, який був популярний на той час.

В інтерв’ю Івану Нікітіну Лев Лабій та Петро Квич розкажуть про свої перші “комерційні” виступи, зізнаються, що спільного між назвою їхнього колективу та психіатричною експертизою, а також поділяться враженнями від “Червоної рути’ 93” та хіт-параду “12-2” на радіо “Промінь”. Насамкінець ми дізнаємося неймовірну історію створення хіта “Хвилю тримай” та однойменного популярного гурту.


Незабаром глядачі “МУЗВАР” також зможуть переглянути програми за участі Дмитра Ципердюка, режисера-постановника, продюсера, сценографа, композитора, лідера гуртів “Морра”, “Dazzle Dreams” та “Luiku”, та Романа Калина, композитора, саунд-продюсера, аранжувальника, лідера гурту “Ґринджоли”.