Музика та перемога в нашій крові: MUZVAR AWARDS та ДонорUA об’єднуються заради благодійної ініціативи

Музика та перемога в нашій крові: MUZVAR AWARDS та ДонорUA об'єднуються заради благодійної ініціативи

Кожний, хто долучиться до соціальної ініціативи, отримає можливість відвідати залаштунки музичної події.

Номінанти та друзі порталу “МУЗВАР” у межах премії MUZVAR AWARDS-2023 разом з ДонорUA запускають велику соціальну ініціативу “Музика та перемога в нашій крові!”.

Дана ініціатива покликана не лише допомогти розв’язати проблему нестачі донорської крові для передової, а й популяризувати культуру донорства в Україні через молоді імена музичної індустрії. Системне та свідоме донорство — наш вклад у перемогу!

Музика та перемога в нашій крові: MUZVAR AWARDS та ДонорUA об'єднуються заради благодійної ініціативи

Портал “МУЗВАР” та ДонорUA розробили спеціальну програму лояльності. Кожен, хто здасть кров у період з 30 серпня по 26 вересня включно, матиме можливість отримати спеціальну знижку 10% на будь-який квиток премії MUZVAR AWARDS-2023, що відбудеться 26 вересні в Жовтневому палаці, та отримає доступ до пресзони з можливістю особисто поспілкуватись з артистами. Ваша персональна знижка доступна в кабінеті донора на платформі ДонорUA. Тож реєструйтеся, фіксуйте донацію в системі та забирайте свої бонуси. Окрім цього, донорам будуть доступні подарунки від інших партнерів ДонорUA. 

Також у межах цієї  ініціативи 22 вересня з 10:30 до 14:30 у ТРЦ Gulliver відбудеться “зіркова донація”, де окрім номінантів та експертів премії візьмуть участь відомі та популярні блогери, актори та представники креативної індустрії. Долучитись до цієї події зможуть усі охочі, попередньо ознайомившись із правилами підготовки до донації та протипоказаннями до донорства крові та її компонентів (тимчасовими та абсолютними).

Про ситуацію із донорською кровʼю в Україні:
– до 2022 року в Україні 75% пацієнтів, що потребують переливання, не отримували кров вчасно або взагалі. Після повномасштабного вторгнення рф потреба у крові зросла ще на 60%;
– для того, аби забезпечити Україну кров’ю, її регулярно має здавати принаймні мільйон донорів;
– донорську кров неможливо замінити іншими речовинами. 450 мл (одна донація) здатні врятувати життя трьом людям;
– донорської крові гостро потребують поранені військові та цивільні, постраждалі внаслідок ворожих обстрілів і атак.

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та координації донорів. Платформа співпрацює з МОЗ України. У базі ДонорUA — понад 135 000 зареєстрованих донорів. 

Реєструйтеся на ДонорUA, щоб:

  • отримувати сповіщення у зручній формі, коли потрібна саме ваша кров;
  • зручно планувати та фіксувати донації в особистому кабінеті;
  • користуватися бонусами та іншими можливостями для донорів;
  • робити донорство системним, комфортним та доступним.

ДонорUA — єдина недержавна організація, котра в співпраці з Оперативним штабом при МОЗ організовує перевезення донорської крові до прифронтових лікарень. Кожна поїздка допомагає врятувати понад 1500 життів. Якщо ви не можете здавати кров, або хочете допомагати більше, підтримайте транспортування крові фінансово — кожні 15+ грн дозволяють їй проїхати майже 1 кілометр.

Долучайтеся до нашої ініціативи “Музика та перемога в нашій крові!” та до донорського руху, і ваша кров рятуватиме життя та наближатиме перемогу!