Музиканти, які поховали путіна, випустили новий трек

Музиканти, які поховали путіна, випустили новий трек

САМЕТОЙ — український гурт, що два роки тому записав скандальний трек “птн помер”, через який отримали шквал хейту та погроз від представників російської федерації.

Гурт запрем’єрив нову пісню “Життя б’є”. Музиканти САМЕТОЙ кажуть, що цей трек з’явився ще в 2017 році. Зараз він звучить зовсім інакше і має інші слова.

— Ми написали їх на початку 2022 року, коли атмосфера неминучої катастрофи наближалась зі швидкістю світла. Зараз можна сказати, що ця пісня — сповідь Воїна, яка була написана ще до усвідомлення цього факту, — коментує вокаліст Станіслав Занкевич.

Кліп було відзнято у кінці минулого року на власній студії.

— Як ми уже говорили раніше, зараз ми не маємо морального права знімати дорогі відео, витрачаючи на це кошти. Тому самостійно намагаємось закривати усі потреби. Це відео — історія українського військового, який був звичайним хлопцем ще нещодавно та займався своїми справами. Його життя було сповнене всього! А зараз він — понівечений Герой, з пораненням після бою, не знає куди себе подіти від власних думок. В кадрі ви можете бачити чинного військовослужбовця ЗСУ, який отримав поранення під час контрнаступу і зараз проходить реабілітацію.

Музиканти записують нові пісні, щоб мати більше можливостей допомагати ЗСУ.

— Ми вже досить давно багато робимо для того, щоб закривати поточні потреби відділень 110 ОМБр та 25 ОДШБр. Купуємо для них багато чого — тепловізори та далекоміри, антени, дрони та обладнання для них, планшети, ноутбуки, дощовики, плащі-палатки. Усі зароблені гроші з продажу музики, а також донати передамо на ці потреби.

Гурт САМЕТОЙ був створений у 2014-му і до 2022-го називався The Same Toy. Така назва — це гра слів латиницею та саме той українською. Він складається з двох учасників — Станіслав Занкевич (вокал) і Артем Паламарчук (барабани). Хлопці зізнаються, що музика для них в першу чергу — спосіб самовираження. Незважаючи на те, що музика для гурту САМЕТОЙ не є головним видом діяльності, хлопці досягли певного успіху, багато гастролювали не тільки в Україні, а і за її межами — наприклад двічі виступали на культовому фестивалі Sziget.