На екранах Gulliver у Києві щодня вшановуватимуть пам’ять загиблих Героїв

На екранах Gulliver у Києві щодня вшановуватимуть пам'ять загиблих Героїв

Платформа пам’яті Меморіал спільно з ТРЦ Gulliver започаткували нову традицію вшанування: щодня на екранах торгово-розважального центру будуть показувати ролик про трьох військових, які віддали своє життя, захищаючи Україну.

На екранах Gulliver у Києві щодня вшановуватимуть пам'ять загиблих Героїв

Відео можна буде побачити щодня о 19 годині. Кожне відео розповідатиме про трьох захисників та захисниць. Щотижня ролик буде змінюватися та розповідати історії людей з різних куточків України, різних професій у цивільному житті, різного віку – усіх, завдяки кому Україна продовжує боротьбу.

Вперше відео показали 17 січня.

“Починаємо 2024 рік з надважливих ініціатив. Відсьогодні та протягом року разом з партнерами – платформою пам’яті Меморіал – розповідатимемо історії життя наших героїв на найбільших екранах Європи. Наша місія – зберігати світлу пам’ять та вшановувати їх”, – каже директорка з маркетингу ТРЦ Gulliver Катерина Жураківська

“Команда платформи Меморіал вважає, що справді зберігати пам’ять про загиблих можна лише спільними зусиллями. У цьому питанні не можна покладати відповідальність виключно на державу чи певні інституції. Якщо ми хочемо мати майбутнє, це наш спільний обов’язок: влади, громадських організацій, бізнесу та кожної небайдужої людини”, – каже співзасновниця платформи пам’яті Меморіал Лєра Лауда.

У команді платформи пам’яті Меморіал наголошують на важливості говорити про загиблих у публічному просторі. Нагадувати одне одному, завдяки кому ми усі зараз живемо своє життя.

Команда Меморіалу планує розширювати локації для вшанування пам’яті загиблих у публічному просторі.

На екранах Gulliver у Києві щодня вшановуватимуть пам'ять загиблих Героїв

“Ми хочемо співпрацювати з різними торговими центрами, кінотеатрами та іншими бізнесами у цього напрямку. Бачимо, що український бізнес дуже соціально відповідальний, багато великих компаній дбають збереження пам’яті загиблих співробітників, тож маємо велику надію, що й інші погодяться на співпрацю”, – додає Лєра Лауда.

Люди, які є власниками екранів у публічному просторі, та хочуть долучитися до вшанування пам’яті разом з платформою Меморіал можуть звернутися з листом на пошту організації: victims.of.russia@gmail.com.