Незалежна українська артистка ASLAMOVA випустила дебютний мініальбом “Мовчання” про спектр емоцій у часи війни

Незалежна українська артистка ASLAMOVA випускає дебютний мініальбом "Мовчання" про спектр емоцій у часи війни

У релізі ASLAMOVA висловлює всі думки, що спіткають її та мільйони людей щодня у сучасних реаліях. Кожна з 7 композицій альбому відображає певний етап внутрішніх переживань співачки через призму сьогоденних історій українців.

“Для мене “Мовчання – це можливість поділитися зі світом тим, що іноді складно сказати вголос. Кожна пісня стала окремою історією: про невідомість, страх, агресію, біль, відстоювання, надію та віру. Про все, з чим доводиться жити кожному з нас у цей складний час.

Цей альбом – збірка моментів з мого життя, моїх думок, мрій і болів. І я відчуваю, що втіливши їх через глибину віршів і музики, я змогла віднайти свій голос і сподіваюся, що це допоможе й іншим“, – коментує виконавиця.

ASLAMOVA – співачка та авторка пісень із Києва. У травні 2022 року дебютувала з піснею “24/02“, яку присвятила загиблим дітям під час російського вторгнення. Наступним синглом артистки стала “Промова” – рефлексія над пережитим минулим, що переслідує всіх щодня і всюди. За місяць до премʼєри альбому ASLAMOVA презентувала пісню “Майбутнє” про бажання віднайти надію у світі війни, де постійно вирує хаос. 

На підтримку EP “Мовчання” співачка випустила сингл “Залежний“. Ця пісня слугує зверненням до мільйонів громадян країни-загарбника, що стали маріонетками контрольованої системи і не бажають цьому протистояти.