Незламна Люся Кава представила пісню UKRAINIAN GIRL, яку написала для конкурсу Євробачення

Незламна Люся Кава представила пісню UKRAINIAN GIRL, яку написала для конкурсу Євробачення

Люся Кава співачка, авторка, а  її пісня “Незламна” вже десять місяців в топчартах радіо та на YouTube набрала вже понад 15 мільйонів переглядів. Саме під цю пісню в ТікТок вже понад 100 000 роликів.

Співачка вже дала біля 100 благодійних концертів в підтримку ЗСУ, переселенців, заходи по збору коштів. 

Нова пісня UKRAINIAN GIRL — про сильних жінок, які зараз на фронті і тих, які тримають тил, а також це подяка всьому демократичному світу, який підтримує Україну та українців. 

“Я ніколи не мріяла про сцену Євробачення, але після виходу пісні “Незламна” мені почали писати в соціальних мережах, що я маю написати пісню і спробувати свої сили на національному відборі. Так в мене народилась пісня UKRAINIAN GIRL про сильну українську дівчину“, — поділилась Люся Кава. 

Хоч співачці й не вдалося презентувати UKRAINIAN GIRL на Національному відборі у грудні, бо журі не відібрали її пісню для фінального концерту. Люся випускає цю музичну роботу, чим проявила свою незламність та силу. Таким вчинком вона закликає всіх ніколи не опускати руки та вірити у себе, свою справу. 

Вже понад рік українці борються за свою свободу, тому інколи наступають моменти зневіри. Музика завжди слугує моральною допомогою. Співачка сподівається, що її музика стане підтримкою для тих, хто її потребує. Весь світ вірить в нашу перемогу та допомагаю нам, з цією підтримую ми стаємо сильнішими. 

Разом з командою зняли відео, в кліпі взяв участь військовий, який у мирному житті був музикантом, барабанщиком — Вадим Чорноволенко, старший солдат.

Ідея кліпу належить співачці, яку реалізувала команда режисера Антона Пожидаєва