Нова V’YAVA: що готує культурний простір у першій половині липня

Нова V'YAVA: що готує культурний простір у першій половині липня

V’YAVA масштабується — тепер це культурний простір, де можна насолодитися не лише крутими музичними дійствами й атмосферою затишку, а й виставками, майстеркласами, фестивалями, спортивними матчами і трансляціями.

У першій половині місяця тут лунатиме найрізноманітніша музика — від вишуканого джазу до потужного драм-н-бейсу, від поетичного фолку до енергійного репу. З 1 до 14 липня на V’YAVA завітає драм-н-бейс-легенда із Британії, один із найвідоміших литовських електронних продюсерів і безліч українських артистів.

11 липня: концерт LAURA MARTI

Нова V'YAVA: що готує культурний простір у першій половині липня

Українська співачка й композиторка з вірменським корінням LAURA MARTI заспіває для гостей V’YAVA свої глибокі, філософські та життєствердні композиції. На концерті пролунають найкращі пісні із трьох її альбомів, особливі сингли, а також нові пісні.

LAURA MARTI вдається майстерно поєднувати у творчості world music, jazz, blues, samba, pop, pop-rock і soul. 11 липня артистка, яка нині мешкає в Німеччині, виступить у складі свого бенду.

12 липня: вечір вишуканого українського джазу

Нова V'YAVA: що готує культурний простір у першій половині липня

Цього вечора V’YAVA запрошує на вечір вишуканого джазу. За нього відповідатимуть два бенди:

Igor Zakus Quartet на чолі з бас-гітаристом і композитором Ігором Закусом. Музиканти колективу влучно поєднують традиційний та сучасний джаз;

Kostyantyn Ivchuk Trio, музика якого наштовхує на споглядання та екзистенціальне занурення у світ людини.

13 липня: виступ британської легенди драм-н-бейсу BCee

Нова V'YAVA: що готує культурний простір у першій половині липня

Легенда світової драм-н-бейс сцени BCee їде до Києва — британський музикант, відомий душевними продакшенами та емоційними звуковими пейзажами, виступить на V’YAVA.

За понад 20 років кар’єри BCee, він же Стів Джефрой, встиг приміряти безліч ролей: продюсер, автор пісень, діджей, власник лейблу, промоутер подій і навіть телеведучий. Його лейбл Spearhead Records, заснований у 2005 році, став трампліном для багатьох артистів, які сьогодні є зірками драм-н-бейсу.

Біти BCee не просто заповнюють простір звуками, а створюють емоційну атмосферу, яка поглинає слухача з головою. Виступ на V’YAVA стане чудовою нагодою для фанатів драм-н-бейсу переконатися в цьому наживо.

14 липня: повернення TEN WALLS та GØYA із новою програмою

Нова V'YAVA: що готує культурний простір у першій половині липня

Один із найвідоміших литовських продюсерів електронної музики TEN WALLS aka Mario Basanov повертається в Київ із новою програмою, у якій поєднується електронна музика із потужним вокалом GØYA.

TEN WALLS майстерно міксує різноманітні танцювальні жанри із відчутним впливом класики. Його найвідоміша композиція Walking with Elephants давно стала взірцем такого поєднання.

Хедлайнерів підтримають FEELMARK (Odesa), AYU(UA) (Lviv) та DIANA JO b2b EVKA, а команда APLAY забезпечить високоякісний звук та світло.