Дивимось новий кліп від temstime на пісню «бруд»

Дивимось новий кліп від temstime на пісню «бруд»

Цим відео молодий артист із Запоріжжя презентує перший сингл із майбутнього хаотичного альбому.

temstime — музичний проєкт 18-річного Артема Шойжолова. Артист заявив про себе з першого синглу «на відстані», який торік завірусився у TikTok. Своєю творчістю автор прагне додати в сучасний український поппростір естетику психоделічних американських нульових в поєднанні із сучасними сенсами у ліриці.

Пісня «бруд» — це перший сингл із майбутнього альбому. Трек про внутрішню боротьбу та опір брудному світу, у якому все і всі намагаються знівечити особистість і зробити тебе частиною хаосу. Це відверта розмова зі слухачем, яку автор веде впевнено, адже з цього моменту він не дозволить нікому змінити його справжній шлях. Жанрово пісня натхненна творчістю таких артистів як Troye Sivan та Charli XCX.

«Нарешті я дійшов до тієї стадії сприйняття себе, коли можу сказати: зараз ніщо не здатне перебудувати мене на свій лад. “Не будуй мене, не кажи мені ні слова, бо нас всесвіт бʼє, я не почуваюсь вдома” — ці слова про стан, в якому людина прагне відстояти свою особистість, перебуваючи під тиском суспільних очікувань», — розповів temstime.

Артем Шойжолов — музикант, артист та модель із Запоріжжя. Займається музикою, танцями та акторською майстерністю з дитинства. Брав участь у шоу “Голос Діти” 5 років тому, та після зйомок на тривалий час перестав займатись творчістю. Потім все ж таки повернувся до музики, почав самостійно створювати пісні та торік випустив перший сингл “на відстані” під псевдонімом temstime.

Артист надихається естетикою 90-х та 00-х у світовій музиці й прагне популяризувати таке звучання серед української аудиторії. У співпраці з лейблом PLAN temstime зараз готує альбом та починає експерименти в англомовних піснях.

«Артем написав мені на початку травня, що треба терміново зняти кліп, умови творчі, але буде цікаво) Послухавши його роботи, познайомившись з ним вживу, я зрозумів що він дуже амбітний артист з великим потенціалом. Тьома надзвичайно чуттєвий хлопець, дуже пластичний. На цій виразності буквально і тримається весь кліп. Він дуже добре зрозумів мене, а я його.
Цікава історія відбулась, коли, через короткий термін на препродакшн, ми не встигли домовитись за жодну з локацій де ми знімали. Нас почали виганяти з території, де був знятий один з моїх улюблених кадрів кліпу (силует Тьоми на пісчаному фоні сходу сонця). Це виявилась зона будівництва. Прийшов один охоронник, потім другий, третій. Доки наша продюсерка намагалась вмовити їх дозволити зняти нам один кадр, я сказав оператору, фокусу та Артему: «Включай пісню в телефоні, клади в карман, і ідіть знімайте». Я залишився з Настею заговорювати зуби охороні. А кадр був успішно знятий в три дублі»,
— поділився Антон Сатановський, режисер кліпу.