Нове дихання хіта “Провела екскурсію”: PARFENIUK презентував кліп та нове звучання треку

Нове дихання хіта "Провела екскурсію": PARFENIUK презентує кліп та нове звучання треку

Сингл Parfeniuk “Провела екскурсію” став хітом ще до його виходу. Відео в TikTok, де закоханий хлопець співає пісню у тролейбусі, одразу завірусився та став трендом. Під цей звук зняли більше 200 тисяч відео у TikTok, а трек на третій день після релізу очолив топ-чарт Apple Music.

Сьогодні Parfeniuk презентував кліп на оновлену версію хіта “Провела екскурсію 2.0”.

“Наша команда розуміла потенціал та масштаб треку, але в реалізації нашої стратегії відбувалися непередбачувані зміни і ми просто кайфували від кожного процесу. Ми випустили другий сингл “Відриваючись”, а зараз офіційно презентуємо оновлену версію першого синглу “Провела екскурсію 2.0″ та кліп на нього”, – говорить Parfeniuk та непродюсер Олександр  Степенко.

Режисером кліпу став Юрій Катинський. Відео – це відсилка до першого тік-току Parfeniuk у тролейбусі, що зробив трек популярним ще до виходу.

“Наразі TikTok – найпотужніша платформа для музикантов. Як продюсер тікток-хітів, я дуже радий, що ми віддали належне цій соцмережі ідеєю кліпу”, – говорить  засновник лейблу ShowTime Music Олександр Шкуропат.

За сюжетом кліпу, артист зустрічає в тролейбусі дівчину-екскурсовода і закохується в неї. Вечірка у тролейбусі, танці, поцілунки та виступ артиста на даху тролейбусу – все це занурює в атмосферу треку.