Новий альбом від Our Atlantic – На Глибині 

Новий альбом від Our Atlantic – На Глибині 

23 лютого гурт Our Atlantic презентував альбом-подкаст “На глибині”. Це воєнний альбом, це сплав реальних, задокументованих історій барабанщика гурту Олексія та авторської музики — звучна хроніка його бойового досвіду, під час битви за Київ. З початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну, наш барабанщик Олексій Биков, батько чотирьох дітей, став на захист Київщини й наразі продовжує службу в ЗСУ. 

Новий альбом від Our Atlantic – На Глибині 

“Зрозумівши, що у цей час мистецтво може слугувати не тільки розвагою, але й важливим засобом для рефлексії та осмислення індивідуального травматичного досвіду війни, ми поставили собі за мету створити якісний музичний продукт, який би мав цінність як для суспільства, так і для української культури загалом. Результатом цього став наш повноформатний альбом “На Глибині””, – ділиться гурт.

У музичній складовій альбому відчутні емоційна глибина та відданість зображенню досвіду Олексія. Гурт з різноманітними жанрами й стилями, його музична складова поєднує в собі елементи від соулу та блюзу до академічної музики, електроніки та акустичної балади, створюючи унікальну кінематографічну ауру. 

Новий альбом від Our Atlantic – На Глибині 

“Створюючи тексти пісень, ми провели кропітке дослідження української воєнної літератури періоду Другої Світової війни (фронтові поезії та романи Олеся Гончара, поезії Миколи Бажана та ін.) та аналізували методичну військову літературу.

Ми створили культурний проєкт, який спонукає слухачів до роздумів і осмислення травматичного досвіду війни, адже кожен переживає його індивідуально. А також ми намагаємось стимулювати діалог про майбутнє України, до якого кожен з нас має докластися так чи інакше”, – розповідають музиканти.