Новий дует: KHAYAT і ROXOLANA представили пісню “Тану”

Новий дует: KHAYAT і ROXOLANA представили пісню "Тану"

17 лютого українські виконавці KHAYAT і ROXOLANA випустили спільну пісню “Тану“. Ідея заспівати разом виникла у артистів понад пів року тому.

Влітку ROXOLANA запросила KHAYAT приєднатися до неї для виконання кількох пісень в рамках її туру “Тримайся”. Після того, як артисти заспівали зі сцени кілька народних пісень, вони домовилися випустити у майбутньому дуетну композицію. 

KHAYAT, який є автором пісні “Тану”, зізнається, що завжди дуже скептично ставився до дуетів: 

Насправді, ні для кого не секрет, що я ніколи не був ініціатором колаборацій. Але під час написання пісні “Тану” я усвідомив, що це в першу чергу діалог, музична розмова, в якій має відбутись єднання двох енергій. Мені дуже хотілось додати пісні природної ніжності, певної емоційної свідомості, а ми живемо у час сильних жінок, які в більшості сприймають свою природу за слабкість, тому мені як автору було важливо знайти ідеальний баланс у цьому плані. Пошук не був довгим, адже підсвідомо я вже розумів, що чую у цій пісні саме голос ROXOLANA. В ній є той ключовий баланс, якого багатьом артисткам сьогодні не вистачає. Тану — це симбіоз контрастних відчуттів і інтонацій, який завершувати не хочеться і ми з ROXOLANA сподіваємось, що пісня допоможе слухачеві відтворити у пам‘яті найтепліші моменти з їх власних історій“. 

Для ROXOLANA, на рахунку якої дуети з MONATIK, гуртом KAZKA та фіт з Ніною Матвієнко, цей реліз став новим творчим експериментом: 

Коли влітку ми заспівали з KHAYAT на концерті, то зрозуміли, наскільки класно звучать наші голоси разом. Тож ідея записати колись щось спільне виникла одразу, але ми не ставили собі жодних дедлайнів і рамок. І тому я була дуже рада, коли Андрій надіслав мені ніжну і чуттєву пісню Тану з пропозицією записати її в кінці зими, коли люди найбільше потребують тепла і почуттів, які зігрівають серце і душу серед темряви і, часом, дуже холодної дійсності“.