Новий іронічний трек «Губи твоєї сестри» від Твій зайчик пише

Новий іронічний трек «Губи твоєї сестри» від Твій зайчик пише

Трек «Губи твоєї сестри» у стилі панк-рок. На відміну від інших пісень, робота над цією піснею тривала недовго. На написання треку знадобилося два дні. Однак автор не до кінця був впевнений щодо офіційного релізу. Та після роботи над аранжуванням пісня знайшла своє обрамлення. Обкладинку до треку створив учасник творчої спілки “Шкільна меланхолія” – Стас Хелліхан.

“Якщо сьогодні знов ху*ово, завтра буде навіть гірше” – ця фраза є ключовою у пісні. Ці слова звучать іронічно. Люди завжди надіються, що наступний їх день буде кращим. Однак, якщо сидіти і нічого не робити, то ситуація не зміниться. Про це і натякає автор пісні.

Нагадуємо, Твій зайчик пише — музичний виконавець зі Львова, який виступає в жанрі поп-рок, панк-рок та інді. Гурт засновано фронтменом Андрієм Басуном. У своїх піснях він відверто виражається про кохання та моменти, які хвилюють його в певний етап життя. З перших своїх пісень «Твій зайчик пише» знайшов свою аудиторію та наразі випустив свій перший мініальбом з назвою «Плакса».