Новий реліз від митця Murt Burner – ТАНЯ

Новий реліз від митця Murt Burner - ТАНЯ

Співак, митець та модель Murt Burner представляє свій новий авторський трек та кліп “Таня” –  який переносить слухача у атмосферу танцювальних рухів 2000-х років. Музика яку створює Murt Burner відображає хаотичний світ навколо нас.

Артист комбінує велику кількість стилів в своїй творчості, хаус, текхаус, поп, хіп-хоп, індастріал, брейкбіт. Велике значення артист придає голосу та експериментує з подачею. Завдяки своїй зовнішності та візуальним супроводом артист демонструє відсутність бажання вписуватися в будь-які рамки. Murt Burner завойовує відданих прихильників у різних спільнотах, змінюючи майбутнє музики, якою ми її знаємо.

Murt зняв mood відео на Таню, який стає своєрідним шляхом виразу цих почуттів та ностальгії, де візуальний супровід відзначається відмовою від стандартів і створює унікальну атмосферу, в якій музика та відео об’єднуються.

Пісня переносить слухачів у атмосферу енергії танців 2000-х років, огортаючи цей ретро настрій у сучасне звучання.

Таня – це не просто пісня, а історія, народжена із особистих спогадів виконавця. Murt Burner ділиться, що ім’я Таня має особливий сенс для нього – його перше кохання. Весь трек стає своєрідним шляхом виразу цих почуттів та ностальгії, дозволяючи слухачам заглибитися у його власні емоційні переживання.

“Таня” звучить, як справжній наратив, що відбивається в ритмічному пульсі композиції та текстових лініях. Це миттєво захоплюючий трек, який несе на собі не лише мелодійність, але і глибину особистого зв’язку виконавця із темою.