⚡️10 прем’єр тижня, що можуть зацікавити ⚡️

⚡️10 прем’єр тижня, що можуть зацікавити ⚡️

Короткий огляд від “МУЗВАР” всього нового музичного, що варте не просто уваги, а й місця у плейлисті.

🎵 THE HARDKISS – Маяк
#26 серед музичних відео на вкладці «Популярне»

Гурт презентує другий сингл з часу повномасштабного вторгнення і якщо «Як ти?» — це лайтова версія бенду, то «Маяк» — це старий-добрий THE HARDKISS першої половини десятих. За словами фронтвумен колективу, ця пісня була написана декілька років тому і задумувалася як балада. Як круто, що все-таки пісня дочекалася свого часу і додався цей неочікувано жорсткий роковий перехід. Рекомендуємо послухати та звантажити, щоб мати змогу послухати на випадок віялових відключень.

🎵 KADNAY – Станемо тишею

Реліз цією пісні планувався якраз на 24-те лютого і мав стати першою ластівкою з великого альбому гурту присвяченого до десятиріччя. Однак, на 8 місяців ця пісня реально «стала тишею». За словами, фронтмена гурту Діми Кадная, він зрозумів, що годі шукати слушного часу для релізу і тому пісню таки вирішили випускати. На своїх концертах за ці місяці гурт неодноразово виконував цю композицію і здавалося, що вона вийде під назвою «Мама Мія» (після прослуховування зрозумієте чому). Атмосферно. Витримано. Стильно та фірмово. Однозначно лайк.

🎵 Апатія, СТРУКТУРА ЩАСТЯ – Ліпший день

Минув лише тиждень від релізу треку «Силуети», який просто розриває тренди Spotify та YouTube, а в наших вушках вже нова колаба від Лізи – «Ліпший день». Цього разу “Структура” зафітувала з артистом Апатія, який є її саунд-продюсером. Динамічний саунд, який хоч і перекриває лірику, та це не заважає сприйняттю роботи. Радимо прослухати та зацінити прикольний “слоумо” перехід. Заінтриговані? Вмикайте в нашому плейлисті та слухайте з задоволенням 🙂

🎵 Kalush Orchestra & Szpaku – Nasze Domy

#8 серед пісень на вкладці «Популярне»

KALUSH ORCHESTRA, як завжди, дивують працездатністю та кількістю релізів. Після нещодавньої колаби з The Rasmus, яка ще досі у трендах, гурт фітує із польським репером SZPAKU. Трек було створено з нуля за день. За словами Олега Псюка, робота була максимально швидкою, тому що цей дует про те, що на душі в українців та поляків. Про рідну землю, віру у краще та сміливість боротися за своє до кінця. Так, це не бенгер, як «Стефанія», але слухати та респектувати хочеться. А також підспівувати у приспівах, хоч вони й польською, але “легко опановуються”.

🎵 Murt Burner – Калина

Прем’єра, що неочікувано з’явилася у нашій підбірці. Декілька прослуховувань і цей дарксаунд хочеться слухати ще і ще. Поєднання попсово-примітивного тексту з цікавим аранжем — звучить досить дивно. Але! Щось в роботі є, щось чіпляє. Радимо звернути увагу також на минулий реліз артиста, який має назву «Зв‘язки». Хороший саундпродюсер тут точно доклав руку, слідкуватимемо за новими роботами Murt Burner.

🎵 TANKATAKA – Єдині квіти

Патріотичний сингл у жанрі інді-, денс-рок, який вкотре нагадує нам, що єдині квіти, які заслужили окупанти — це квіти на їхніх могилах. Своєрідна “пасхалочка” до меседжів московських пропагандистів, що орків тут зустрічатимуть в Україні з квітами. «Єдині квіти» були написані у липні, після численних обстрілів, зокрема після трагедії у Кременчуці. Сильна композиція, яка особливо круто розкривається у живому виконанні.

🎵 саметой – Хто ви є?

Прем’єра від гурту Саметой, які на відмінну від багатьох імен у нашому топі, зовсім не новачки в індустрії. Гурт було створено у 2014-му році, однак, хлопці зізнаються, що музика для них в першу чергу — це спосіб самовираження, а не заробляння коштів. Цікаво, що початково «Хто ви є?» була піснею про екологічні лиха та проблеми ставлення людей до природи. Однак, з 24 лютого, на фоні переосмислень себе, пісня набула зовсім іншого сенсу. По суті, пісня тримається на одній фразі, але вона так органічно звучить з крутим вокалом і гітарними рифами, що три хвилини це слухати не набридає. 

🎵 INTUI – Дивні Створіння

«Головна ідея кліпу на пісню «Дивні створіння» полягає в тому, щоб показати відносини між чоловіком та жінкою, які можна розглядати через призму цирку. Саме в тих моментах, коли жінка в якомусь емоційному пориві, чоловіку здається що все те, що відбувається – це просто цирк. Адже як казав Шекспір: “Все наше життя – це гра, а люди в ньому – актори”» — ексклюзивно розповідає артист. Пам’яте прем’єру «Маскарад» від гурту «Антитіла»? Схожа стилістика і за звучанням і за картинкою. Приємна робота, яку хочеться переглядати, як короткометражне кіно. 

🎵 DSIDE BAND – ЗВУКАМИ

Прем’єра, що чекала свого часу майже два роки. Цією роботою гурт анонсує одразу два нових учасники та розпочинає нову сторінку. Ймовірно, україномовну, адже українська гурту пасує. Стильна робота із хуковим приспівом, який цілком підійшов би Максу Барських, наприклад. Саме вайб робіт останнього загалом присутній у роботі, воно й не дивно, адже над відео працював незмінний Руслан Махов, який ставить хореографію для Барських. Чекаємо нових dance-робіт. Як-то кажуть, keep do it.