Новий сингл від українського хореографа та танцюриста Олександра Лещенко – ГОРЮ (ВІДЕО)

Новий сингл від українського хореографа та танцюриста Олександра Лещенко - ГОРЮ (ВІДЕО)

Український хореограф та танцівник Олександр Лещенко презентував новий сингл та відеороботу – “ГОРЮ”. Це вже не перший сингл артиста як співака. Як зізнається Олександр, співи – це його хобі та самовираження, через які він реалізує свої творчі задуми. Автор музики та слів – Михайло Клименко гурт “ADAM” та Олександр Лещенко. Олександра та Михайла поєднує давня дружба і творча співпраця.

Для мене робота на студії це завжди натхнення! А робота з Михайлом – це чистий кайф, тому що він дуже талановитий. Думаю, 20 років дружби теж впливає на настрій пісні, бо все це створюється в легкій та веселій атмосфері. Саме так ми працювали над “ГОРЮ”, – поділився роботою над піснею Олександр Лещенко.

Пісня “ГОРЮ” була написана ще у 2021 році та Лещенко планував презентувати її 8 березня 2022 року, але плани всіх українців змінились… Тож мав пройти час, щоб пісня побачила світ.
Нагадаємо, Олександр постійно робив творчі проєкти, які привертали увагу до України. Так, після повномасштабного вторгнення, він презентував українську версію та відзняв емоційне відео на протидію пропаганді агресора – кавер на пісню гурту “MANESKIN”, які перемогли на Євробаченні. А у 2023 році Лещенко виступив на всесвітньо відомому телевізійному шоу “America’s Got Talent”, де пройшов у півфінал телешоу та презентував 4D голографічний танцювальний номер про Україну. Коли судді шоу запитали й почули, що команда з України, весь зал встав і довго аплодували висловлюючи підтримку українському народу від американців.

Новий сингл від українського хореографа та танцюриста Олександра Лещенко - ГОРЮ (ВІДЕО)

Своєю новою відеороботою “ГОРЮ” Олександр хоче подарувати настрій та енергію, щоб підзарядити аудиторію. Весь кліп побудований на танцях. Олександр з’являється в кадрі разом з танцівниками балету “Foresight “. Найголовніше в цій пісні це літній теплий вайб, якого всім нам зараз дуже не вистачає.

Я дуже люблю в музиці стилі поп та фанк. Тому в цьому напрямку ми й рухались, коли створювали трек. Під нього завжди хочеться танцювати. А зараз саме час це робити на зло нашим ворогам, – додав про кліп Лещенко.

Пісня та кліп Олександра Лещенко “ГОРЮ” вже доступні на всіх цифрових майданчиках.