“Останній маяк”: KOZAK SIROMAHA випустив трек у новому незвичному для себе стилі

“Останній маяк”: KOZAK SIROMAHA випустив трек у новому незвичному для себе стилі

KOZAK SIROMAHA представив новий трек “Останній маяк” у абсолютно новому для себе звучанні та сенсах. У цій пісні він ділиться тим, наскільки важливою залишається любов, навіть коли все навколо руйнується, а світ божеволіє.

“Світ Різнокольоровий”: KOZAK SIROMAHA випустив трек про красу цього життя

Трек “Останній маяк” віддзеркалює почуття втрати, надії та віри, знайомі зараз багатьом. Пісня є своєрідним філософським відображенням життєвих викликів та несподіванок, а також поглядом на те, яку цінність несе любов у такі моменти. “А ти покажи як палають зорі, коли погас останній маяк,” – співає KOZAK SIROMAHA у новій пісні, звертаючись до людини, яку кохає.

Ось як KOZAK SIROMAHA коментує реліз нового треку:

“Останній маяк – лірична пісня, яка була написана спільно з талановитим молодиком, сповненим смаку до життєвого розвитку та пізнання світу. А як ми всі знаємо, у молодому тілі кипить неприборкана кров. Це надії, бажання, мрії. 

Взявшись за озвучку цього вірша, я трансформував своє дитяче чуття, і таким чином зробив трек незвичним для свого виконання. Сподіваюсь, що ця пісня знайде відгук у серцях багатьох, так само як і знайшла у моєму”, — коментує KOZAK SIROMAHA.
Посилання на кліп.