Павлу Зіброву 66! Новий реліз та вітання колег

Павлу Зіброву 66! Новий реліз та вітання колег

Сьогодні свій День Народження святкує головний вусань країни, Народний артист, композитор – Павло Зібров. З цієї нагоди артист опублікував фото у своїх соцмережах і в дописі подякував ЗСУ за світлий ранок. У коментарях артиста привітали його колеги по сцені та прихильники. 

Також у свій День Народження артист порадував слухачів новою версією легендарного хіта “Білий цвіт на калині”. Цією новиною він також поділився в своєму Instagram-акаунті. Нове аранжування зробив відомий піаніст Андрій Соловйов, креативна ідея – доньки Павла Миколайовича, Діани Зібрової, за відеороботу відповідав Максим Бондаренко. 

Пісня доступна для прослуховування на всіх цифрових майданчиках, а відео є на офіційному каналі артиста.

Білий цвіт на калині“- легендарна пісня, яку я співаю вже понад 25 років на всіх весіллях – знайшла нові сенси під час війни. Присвячую її, як голова партії шанувальників жінок, – всім дівчатам, які чекають свого коханого, мріють про білу фату та весілля. Лірична, ніжна, наповнена коханням та нестримними почуттями очікування –  я впевнений вам сподобається нова версія цієї легендарної пісні!”, – підписав Павло Зібров.