Перший поцілунок від Дениса Реконвальда

«Первый поцелуй»: Денис Реконвальд презентував кліп на ностальгічний трек!

«Первый поцелуй»: Денис Реконвальд презентував кліп на ностальгічний трек!

Фотосесія у шкільному спортзалі, випускний вальс і перший поцілунок з однокласницею: Денис Реконвальд презентував зворушливий кліп «Перший поцілунок» з ностальгією за школою.

Нове відео артиста зворушує до сліз і нинішніх старшокласників, і тих, хто вже не перший рік як попрощався зі шкільною лавою. Сценарій роботи розповідає історію справжньої дружби, першого кохання та першого поцілунку.

Для головної ролі в кліпі Денису Реконвальду довелося омолодитися: артист збрив бороду, приміряв шкільну форму та перевтілився в учня випускного класу.

Свою нову пісню, яка вийшла одразу в двох версіях: українською та російською, і кліп на неї співак присвячує випускникам, а також всім, у кого перша любов і перший поцілунок відбулися у шкільні часи. Як і в кліпі, перший поцілунок артиста стався за грою «в пляшечку». Під час зйомок Денис Реконвальд з ностальгією згадав про це:

«Мій перший поцілунок відбувся у класі сьомому-восьмому за грою «в пляшечку». Дівчина була старшокласницею, а ви розумієте, що це означало в той час! Я весь тремтів, дуже переймався! Але запам’ятав цей момент на все життя», – згадує співак.

Режисером відео стала Катерина Лесик. У коментарях під кліпом глядачі діляться своїми шкільними спогадами та ностальгують за шкільними пригодами. Багато хто відзначає, що відео переносить їх у тінейджерські спогади, і від нього стає тепло на душі.

«Первый поцелуй»: Денис Реконвальд презентував кліп на ностальгічний трек!

Денис Реконвальд — ПЕРВЫЙ ПОЦЕЛУЙ

MUZVAR завітав на зйомки відео. Backstage та міні-інтерв’ю вже на нашому Youtube каналі, підписуйтесь 😉