Перший трек за останні два роки: Океан Ельзи презентують пісню “Відповідь”

Перший трек за останні два роки: Океан Ельзи презентують пісню "Відповідь"

“Океан Ельзи” презентують пісню “Відповідь” до дня другої роковини повномасштабної війни в України. За словами лідера гурту Святослава Святослава, це дуже особлива пісня для нього, а тому він з особливим переживанням презентує її людям.  

«Я вклав в слова цієї пісні переживання, всі емоції, які відчуваю протягом останніх двох років від початку повномасштабної війни росії проти України. І мені здається, що велика кількість наших співвітчизників відчувають те саме. Тому ми дозволили собі не тільки від свого імені, але від імені багатьох людей, з якими я зустрічався, яких знаю, навіть тих, кого не знаю, але чий біль відчуваю зараз, дозволили вкласти ці слова у пісню «Відповідь»», – зазначив Вакарчук.

Музикант каже, що дуже важливо проговорювати один з одним те, що ти відчуваєш, бо так легше разом переживати складні часи. 

«Ми достойно з гордістю пройдемо цю складну дорогу і обов’язково переможемо, бо світло завжди перемагає темряву»,– переконаний Святослав Вакарчук, який виступив автор музики і слів пісні.

У зніманні відеокліпу та запису пісні взяли Хор та Оркестр «Українського радіо».

Як зазначається, навесні на слухачів чекайте багато новин про плани на нові альбоми від ОЕ. В першу чергу – активності до 30-річчя ОЕ та новий етап творчого життя.